Skocz do zawartości

[10363g] KTM Team Prime by Lookas


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

kurde bardzo droga maszyna ale piękna to trzeba przyznac. Moja to chyba sie chowa. :P.

Chociaz tez jest jedyna w swoim rodzaju :rolleyes::) i bardzo piekna szczególnie w REALU <_< Ogolnie to jestem chyba zakochany w marce CUBE odkąd zobacyzlem te ramy :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ke? Właśnie siodło i amortyzator nadają temu rowerkowi uroku ! Strasznie oryginalne siodło, zwykły przeciętniak widzi po nim iż ten rower nie jest "takim byle sobie" rowerem, a Fox to fox, jeden z najlepszych seryjnie produkowanych amorów.

Mi się strasznie rower podoba, choć podobno o gustach się nie dyskutuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biale pancerze sa na Allegro. Od 30zl za chyba kilka metrow! Uniwersalne do przerzutek i hamulcow. Prezentuje sie ladnie a waza podobnie jak Shimano czy Jagwire. Na te kasete tez mam ochte ale wlasnie ze duzo kosztuje. Jezdze sporo a jak wiadomo to sie zuzywa. Jeszcze sie zobaczy.

 

Pozdrawiam.

 

Ale czy pancerz za 30 dychy od kilometra będzie działał jak Dura-Ace? Wątpie. Wagowo moze być podobnie ale to oznacza że nie ma teflonu czy też innych warstw, warstewek i pierdółek które ułatwiają poślizg linki i służą długowieczności oraz szczelosci.

 

Co do masy, to nie bywam na masie, szkoda mi czasu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Super rowerek, mam nadzieje ze dobrze służy. Te ramy KTM'a zawsze mi sie podobały ;-)

Mam tylko 2 uwagi :) Opony - moim zdaniem te nadają sie tylko do jazdy po pokoju albo do stania na wystawie ;-) , myślę ze powinieneś podać wagę z jakimś ogumieniem nadającym się do jazdy ;-)

i odradzam ten łańcuch KMC.. zyskasz 30gr ale niezawodność pójdzie się.... wiadomo.. Miałem taki łańcuch zerwałem 3razy :/ po ok. 400km, odradzam. Jak teraz widzę te łańcuchy które mają pełno dziurek i otworków to aż mnie wzdryga. Przy okazji można zęby stracić..

Jeszcze 100gr możesz urwać na sztycy i rogach. Wymieniłbym też dętki na ultraligty (tutej też 100gr zysku) i zacisk siodła na coś typu kcnc ;-)

Poza tym super sprzęt, dodałbym jeszcze trochę customowych smaczków złotych śrubek, pancerzy itp ;-) myślę ze nokony złote by pasowały fajnie :)

Ale tak już jest naprawdę super ;-)

No i życzę żeby rowerek nigdy nie zawiódł ;-)

 

Jakbyś uciął rurę sterową pod wymiar zyskałbyś dobre 20gr razem z podkładkami :D ale rozumiem że chcesz amor potem sprzedać? ;-)

Jakby co pierwszy chętny będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zmian w tym roku nie planuję, jedyna co to faktycznie baloniki będą grane na maxxisy. Co do opon 330 jak na razie zrobiłem ok 1000km na nich i jestem zadowolony - zero dziur, na mocniejszy teren tak jak pisałem mam Racing Ralphy.

 

O rowerku mogę powiedzieć, że sprawuję się wyśmienicie. Rama bardzo sztywna i leciutka o kołach nie wspominając. Może nie jest najlżejszy ale jak wspominałem wcale nie ma być :) Sztyce oraz mostek będę chciał w przyszłości podmienić tylko na karbonowe WCS'y. Zacisk sztycy na coś równie fajnego może BTP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ja nic dobrego o maxxisach nie mogę powiedzieć. Po tygodniu sprzedałem. Na 4 wyjazdy, 5 kapci :\

A nie uważasz ze carbonowy wcs to trochę strata kasy? Wcale nie jest lekki, drogi i trzeba z nim bardziej uważać przy dokręcaniu śrub, wcale nie jest jakoś wytrzymalszy. Wiadomo wygląd powala :) ale niewiele poza tym może zaoferować. Ja osobiście u siebie przejdę na zestaw syntace, tu mam na myśli mostek i kierownicę, bo aktualną sztycę uważam za super. No i niema go tyle osób co ritchey'a ;-)

A co powiesz extralite? ;-) cena podobna jak ritchey ale za to lżejszy i bardziej hi-end :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak się zastanawiam i chyba przejdę na ust :] Jeśli chodzi o mostek wcs'a to chciałbym zachować "harmonię" w tym rowerze tzn osprzęt pełny xtr, reszta szmelcu Wcs Carbon. Komin będę ścinał na zero w najbliższym czasie. Extralite,Ax i inne tego typu "customowe" podzespoły - owszem fajna sprawa ale nie do tego roweru, z takimi bajerami bawię się w kolarce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Panowie na litość, rower - rzecz nabyta. Doszedłem do wniosku, że jest mi potrzebne co innego jeszcze sam do końca nie wiem co to ktm'a sprzedaję choć rower jest fantastyczny. Podjazdy myka z prędkościami z jakimi się ogólnie zjeżdża co Ecia widziała swojego czasu, sztywny zwarty, lekki ale doszedłem do wniosku że jednak go sprzedaję o ile znajdzie się kupiec z odpowiednim portfelem. Temat dotyczy roweru i prosiłbym o koniec offtopa odnośnie motywów cz innych pierdół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjazdy myka z prędkościami z jakimi się ogólnie zjeżdża co Ecia widziała swojego czasu

Co do podjazdów: miałeś rację z tymi kołami - teraz mam lżejsze i powiem, że nigdy w życiu, nawet w momentach najlepszej kondycji, nie podjeżdżało mi się tak genialnie :blink: . Podczas testu kół, po ok. 2 miesięcznej abstynencji od roweru (czyli w dyspozycji co najwyżej średniej - to tak delikatnie mówiąc :( ), pobiłam kilka swoich życiowych rekordów B)

Pozdrówko skrzydlate :)

 

PS. Na twoim miejscu kupiłabym teraz coś takiego, na czym można w góry pojechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas: najpierw pozbyłeś się trenażera ;-) teraz przyszedł czas na rower - wszyscy zaczynają się martwić o Twoją kondycję ;-)

Mam nadzieję, że rowerek trafi do kogoś komu również się tak przysłuży to rozstanie będzie odrobinę bardziej znośne.

 

Ecia: Musimy się kiedyś umówić do Kampinosu to poproszę Cię o recenzję zawuażlnie lżejszych niż Mavic'i kół, ciekawi mnie (w stopniu znacznym)Twoja opinia bo z tego co czytałam wynika, że czujesz każdy gram w rowerze, a pode mną się taki sprzęt marnuje :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...