Skocz do zawartości

[10363g] KTM Team Prime by Lookas


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Specyfikacja "na sucho" :

 

Bars: Ritchey WCS 104g

Brakes+levers+cables (Front/Rear): Shimano XTR 180mm/160mm 772g (490g 127g 155g)

Cables (Derl.): Shimano XTR 80g

Cassette: Shimano XTR 222g

Chain: Shimano XTR 269g

Crankset: Shimano XTR 785g

Derlr (Front): Shimano XTR 145

Derlr (Rear): Shimano XTR 199g

Fork: FOX F80X 1600g

Frame: KTM LC Prime 1260g

Grips: Ritchey WCS 47g z zatyczkami

Handlebar: Ritchey WCS OS Carbon 139g

Headset: Ritchey WCS 112g

Pedals: CrankBrothers C 276g

Seat: Selle Italia SLR Limited Earth 160,25g

Seatpost: Ritchey WCS 31.6x350mm 226,60g

Seatpost clamp: Miche 29,58

Shifters: Shimano XTR 218g

Skewers: Mavic SLR 87,33g (45,15g + 42,18g)

Spacers: 2xCarbon 8,81g

Stem: Ritchey WCS 4axis OS 100mm 125g

Tire (Front): Maxxis 330 324g

Tire (Rear): Maxxis 330 328g

Top Cap: KTM śruba + gumka 16,71g

Tubes: Schwalbe 129,86 + no name 182,51

Wheel Front: Mavic Crossmax SLR Disc CL 702g

Wheel Rear: Mavic Crossmax SLR Disc CL 865g

 

misc : dodatki 50g

 

Total : 9463,65g

 

Fotki :

dsc00171fe9.th.jpgdsc00172ev0.th.jpgdsc00173dq8.th.jpgdsc00174ki4.th.jpg

 

24144397gc8.th.jpgkkgo1.th.jpgkkkjy4.th.jpgkkkkcx4.th.jpgkkkkkkc5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny! KTM ma świetne malowanie ram, to im trzeba przyznać!

 

Sterówka do obcięcia, bo taka długa wygląda niefajnie - no chyba że liczysz na dobrą cenę na rynku wtórnym ;)

 

Poza tym, ja na zdjęciach widzę Racing Ralphy, a w rozpisce Maxxlite'y 330 - que pasa?

 

No i tarcza 180 na przedzie nie jest za duża jak na tak lekki rowerek do XC? Tam można parę gram urwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Schwefel obawy są zawsze odnośnie "przywłaszczenia" co do ścieżek to nad samą Wisłą tragiczna "rowerostrada" ;)

Siwyex rower już wygląda ciutkę inaczej tzn mostek na minus i siodełko trochę wyżej-wzrostu mam 171

Nawrotek siodełko było czarne(też slr) ale przyzwyczaiłem się do mojego - lubię niepowtarzalne rzeczy :P

Verul masę kół chwyciłem z LB bo moja waga ma max500g ale dziś już będę miał drugą to zważę i koła, co do adapterów to muszę to zbadać :P

Kopaczus sterówka będzie ścięta na zero bo i mnie drażni ten komin, co do opon to fotki "na trawce" były robione wcześniej, później dokupiłem 330 i jak widać na fotkach wyżej - są założone ;) i spisują się super zero kapci, chociaż w mocny teren zakładam właśnie RR. Co do tarczy 180 to w życiu mniejszej, lubię mieć sporo mocy pod klamkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zważyłem koła i wychodzi to tak

 

przód z tarczą i sensorem od licznika 861g czyi jest ok :)

tył z tarczą i kasetą 1262 chyba odkręcę kasetę bo wychodzi coś mi tu dużo na tyle :/ No cóż bike nie miał być najlżejszy i nie będzie ale ma być sztywny i niezawodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nokonow nie chce - nie robią pomarańczowych :D Za to widziałbym b chętnie u siebie to http://allegro.pl/item330764843_170gram_20...1_32_gold_.html z łańcuchem KMC X9 http://allegro.pl/item333152161_lancuch_km...kki_trwaly.html pasowałoby ideolo ale ta kasa :] Miałem go w Konie i sprawdza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas powiedz ile ta maszynka wyszla cenowo :)??? chce sobie porównac z moją :) NIe chodzi tu o chwalenie sie ale porównac jakosc- cena- waga :D

 

Z góry dzieki:)

 

Z tego co widze rower nie jest specjalnie wylajtowany, dobrze bedzie znosił ciezkie XC i maratony ( przy zmianie na odpowiednie opony oczywiscie):):) :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Białych nokonow nie widziałem ale może coś innego się dorwie ;)

krzysiek obecnie brak funduszy ;) tzn planowane są na inne złote "akcesoria" ;)

Cenowo... W katalogu to wygląda tak, rower :

http://rowery.onet.pl/139108,1426639,ktm_s...rzet-testy.html

http://nartyrowery.pl/index.php?modules=pr...=77,79,646,2685

koła katalogowo 3499zl (seryjnie w biku są koła DT)

http://www.skleprowerowy-duda.pl/?p=produc...p;iProduct=2098

http://www.skleprowerowy.pl/x_C_I__P_21191..._211911249.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że rozsądnym wyjściem jeśli chodzi o ceny będzie wiadomość na priv, ja do tej pory tak robiłem, wtedy jednostki zainteresowane są poinformowane a nie ma wrażenia szpanu pieniędzmi na ogóle, bo sztuką jest poskładać piękny rower za małe pieniądze a nie wydać fortunę.

Co do KTMa, to mam nadzieję że będe go kiedyś mógł zobaczyć w realu. Lookas gdzie na ogóle trenujesz? :) Piękna sprawa taka maszynka, aż miło popatrzeć. Opozycja do przecinaków mojego pokroju :] też lekki ale robi zdecydowanie większe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co do cen to nie jest to żadna tajemnica prawdę mówiąc wystarczy wpisać w google :] Szpanowanie mi nie w głowie, mam maszynę już ok pół roku i dopiero teraz ją pokazuję w "manii". No i jeszcze jedna sprawa składanie fajnego roweru za małą kasę jest fajne, ale nie zawsze jest możliwe - ten rower też mam za małą kasę ale czy można mówić o małej kasie przy takich cenach wyjściowych :] To samo tyczy się szosy którą składam też za "małą"kasę :]

Natomiast tego gdzie jeżdżę to nie powiem na "ogóle" z powodów o które pytał Schwefel :) Śmigam generalnie wszędzie ale nie wszędzie na KTM'ie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biale pancerze sa na Allegro. Od 30zl za chyba kilka metrow! Uniwersalne do przerzutek i hamulcow. Prezentuje sie ladnie a waza podobnie jak Shimano czy Jagwire. Na te kasete tez mam ochte ale wlasnie ze duzo kosztuje. Jezdze sporo a jak wiadomo to sie zuzywa. Jeszcze sie zobaczy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...