Skocz do zawartości

[9583g] Specialized s-works 2008 by lukashs


lukashs

Rekomendowane odpowiedzi

Ultimaty sa bardzo lekkie jak na tarcze, ich zastosowanie to lekkie XC !! avidy 7 sa mocniejszymi hamplami ! ale mi starczaja ulitmy, jestem z nich zadowolony.

 

dokładnie 12 tys 970 zeta. proponuje poszukac cen poszczególnych komponentów, koła kupilem tanio, osprzet xtr do teraz nie stoi na allegro w takiej cenie jak ja kupiłem we wrzesniu...

 

rama była sprowadzana, jeden z pierwszych egzemplarzy które zostały sprzedane, gwarancja dozywotnia.

 

nie porównyj speca do meridy <_<

 

co do istebnej to wole sie nie wypowiadac :wub: rowerek mialem jeden dzien.. i odrazu pojechałem z nim na maraton..

przez jakies pierwsze 10 km jechałem mniej wiecej na 50-70 pozycji.. co prawda czułem ze za chwile nie dam juz rady tak ciagnac:P ale jakos szło... no i pech :wub: kapeć :| straciłem bardzo duzo czasu bo nie chciala mi wskoczyc tylna opona podczas zakladania na własciwe miejsce...

przez połowe trasy jechałem z niedoborem powietrza w tylnej oponie(nie mialem papki :wub:), amor stracił troche powietrza ( nie wiem dlaczego, ale wiecej sie to juz nie zdarzyło), mialem za słabo dokrecony zacisk sztycy i opusciła sie o jakies 7 cm...

ogolnie to w polowie trasy postanowiłem jechac rekreacyjnie i podziwiac widoki.

 

rewelacji nie było:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja była :wub: bo rame kupiem za 900 euro... a normalnie kosztowała 1100.

koszt przesyłki mnie nic nie kosztował.

 

 

rower dostanie jeszcze białe chwyty i biały koszyk na bidon. oczywiscie ze speca:P

wtedy bedzie ogień :wub:

 

dzis dostał w prezencie rogi z Boplighta <_<)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukashs Gratulaluję roweru :wub: Co do jego wagi to dla niego nawet lepiej że waży on ponad 10 kg a nie 8, bo ten sprzęt nie ma lekko na zjazdach. Co do kół ( SLR <_<:wub: ) to nie myślałeś nad systemem bezdętkowym ( coś w stylu Stan Notubes ), trudniej na tym o przebicie i chyba lżejsze? Powodzenia na maratonach :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiac ze hamulce sa ciezkie mialem na mysli ze sa ciezsze niz Marta SL albo Formula Puro.

 

Za ile kola? Z tego co patrzalem to SLRy disc waza podobnie co DT na najlepszych czesciach (XR 4.2, 240s disc, 32x aerolite) a katalogowo wychodza znacznie drozej i w przeciwienstwie do DT nie sa serwisowalne w normalnych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja była :P bo rame kupiem za 900 euro... a normalnie kosztowała 1100.

koszt przesyłki mnie nic nie kosztował.

rower dostanie jeszcze białe chwyty i biały koszyk na bidon. oczywiscie ze speca:P

wtedy bedzie ogień :P

 

dzis dostał w prezencie rogi z Boplighta ;))

 

No to nie moge nieczego innego zrobić jak jeszcze raz pogratulować Bika , bo wyszedł Ci świetny teraz tylko ,,dopieszczać" czerwoną perełke :D

 

Pozdro ! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie sie go jeszcze za ile ostatnio kupił sobie Jeansy.

Nie sądzicie ze to ostry prowincjonalizm, nie ma co sie zasłaniaćciekawością. Chcesz wiedziec ile kosztuje to sobie sprawdź. Pozatym nie kasa jest w rowerze najwazniejsza, jak ktos ma duzy fundusz n rower to tym lepiej dla niego. Za niewielkie pieniadze da sie złożyć tez bardzo fajny sprzet. Liczy sie natomiast to jak jest dopieszczony, czy własciciel traktuje go jak własne dziecko :]. Pozatym wyscigu tez nie wygrywa sam rower. Juz pisałęm ze ten rower jest naprawde super ale takie wypytywanie sie o koszta jest dosyc nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to czemu ona jest taka droga ? Ja wiem, ze Spec i ogolnie szal, ale troche przyciezka jak na 4 kafle.

 

 

Rower zajefajny, bardzo milo i z glowa poskladany, ale faktycznie zaskakujaco ciezki jak na taki osprzet...

 

p.s

przed startem w maratonie na kilka dni przed absolutnie nic sie nie zmienia w rowerze, a tym bardziej nie jedzie sie na nowiutkim ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to czemu ona jest taka droga ? Ja wiem, ze Spec i ogolnie szal, ale troche przyciezka jak na 4 kafle.
Fakt...
nie porównuj speca do meridy

A dlaczego? Jeśli chodzi o wagę, to HFS 2000 jest prawie identyczny, a że kosztuje z górą 2x mniej... Miałbym 4000PLN, wziąłbym albo karbon, albo jakieś dobre scandium i zjechał jeszcze lekko licząc 200g. ;)

 

PS. 900Euro = 4000PLN - teraz nie, ale wcale nie tak dawno euro chodziło po 4 zeta z górą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Jeśli chodzi o wagę, to HFS 2000 jest prawie identyczny, a że kosztuje z górą 2x mniej...

Andrzejek kupił za 600 zł nową Matts Pro 1503g przy 20" ale de gustibus non est disputandum. Tylko mnie zastanawia co jest takiego w tej ramie, ze jest taka droga. Za 2.5k zł mozna miec np. carbonowego Fuji 1250g (19")... Tak sobie glosno mysle B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do speed kingów to pisałem na poczatku tematu co nieco o nich, moge dodac do tego jeszcze ze szybko sie scieraja.

 

napisałm ze rama wazy ~1550g (około) nie wiem ile dokładnie bo nie wazyłem, widziałem kiedys fotke modelu 2007 na wadze to prawdopodonie z tego co pamieam to własnie było 1550g.

 

jezeli ktos bedzie miał okzje przejechac sie na s-worksie to bardzo zachecam...

 

rama jest piekielnie sztywna.

 

zakręty:

te same zakrety które pokonywałem na meridzie, moge smigac z predkoscia o 10km/h wiecej. (sprawdzałem)

 

Podjazdy:

Bajka !! przednie koło wogole nie unosi sie do góry ! siedze sobie spokojnie na siodelku i pedałuje. mozna pokonywac naprawde bardzo strome podjazdy, megastrome!

 

nie składałem roweru dla wagi, zalezało mi na niezawodnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...