Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 5


Ślawus

Rekomendowane odpowiedzi

Cały tydzień nie jeżdżę a teraz sobie nadzwyczajniej w świecie deszcz pada. Zaraz mnie trafi bo mi się poprzednia zima przypomina... Nie ma bata od nadchodzącego tygodnia zaczynam wozić się po wałach po szkole, a dzisiaj jak nie przestanie to znów skończe w domu argh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odebrałem wcześniej zamówione części do bika:P m.in.

przerzutke przednia XT Top Swing 08' 156gr

kierownicę Tioga Taksforce 132gr

sztyce Boplight 400mm 254gr

chwyty Boplight 46 gr

mostek Boplight Team xl 132g

rogi Boplight 58gr

pancerze i linki Clarks'a Pre Lube do przerzutek 150gr

 

i to chyba już wszystko.:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurasek dobrze o tym wiem :D sam mam psa który jest 9/10 owczarkiem niemieckim :D tylko że ma uszy klapnięte :D fifiemu pokazywałem foty

A żeby nie spamować to wykręciłem naerszcie tylny hampel odrazu z piwotami :D tylko muszę teraz piwoty znaleźć :)

 

Omen będzie miał ramę krossa A6 :D

Bo mówił mi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem że nie dam się głupiej pogodzie zrobić w jajo i jak przestało mocno padać (bo tak w ogóle to jeszcze do tej pory nie przestało) pojechałem sobie na szosę, ale niedaleko :D

 

Dość intensywnie jak na początek grudnia ale miałem ochotę :D Wyszło 43,43km ze średnią 24,14km/h i średnim tętnem 169 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz krossa? Przeciez rama to krregosłup i od porzadnej ramy powinienes zaczac...

na razie potrzebuje solidnej ramy, ta jest sztywna i wytrzymała, a przy tym w miarę lekka. Na razie jest to sprzęt do katowania w górach i na maratonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis 8km zeby zobaczyc jak dziala amortyzator i hamulec. Amortyzator po zmianie oleju i nasmarowaniu chodzi 100razy lepiej. Blokada rowniez lepiej lapie. Hamulec tez ok. Nic nie cieknie i klamka twarda. Jestem z siebie zadowolony.

Przed chwilka wrocilem z klubu restan ale nic nie pilem bo bylem samochodem i mam jechac po tatusa bo bawi. Jak wszyscy:) A ja nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj "zaszalałem" z rowerem :

 

1. Doczyściłem go na błysk

2. Przestawiłem licznik na mostek

3. Przestawiłem lampkę, żeby świeciła na drogę a nie przed siebie.

 

A na nast. tydzień liczę na dojście 2 ważnych przesyłek :D Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozebrałem na części pierwsze Krossa. Rama i parę części zostało oficjalnie przekazane do budowy roweru dla taty (ja będę go budował :D)

Ponieważ rama od zimówki na razie nie nadaje się do użytku przez 2tyg nie mam roweru. Rozpoczynam też z dniem dzisiejszym budowę roweru na 2008,

cel 10kg-10,2kg :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...