Skocz do zawartości

[tolerancja] homoseksualizm


Shadow265

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co by się stało gdybyśmy zorganizowali wieeeelki przemarsz katolicko-heteroseksualny i też ubrali się w stringi, wymalowali krzyże na klatach i zaczęli się całować... chyba wyglądałoby to równie głupio :)

 

Ja bym im dał się wyszumieć. Pokrzyczeliby raz, dwa, nikt by sie nie przejął to by chyba przestali tak agresywnie manifestować swoją inność. Dlaczego nie chodzę na rozmaite manifestacje? (na dowolny temat) - bo mi wszystko wolno :)

 

Ale... adoptowanie dzieci NIE. Pomijając fakt co wyrośnie z domu z dwoma tatusiami (albo mamusiami) to wiem że taki ktoś zostałby zgnębiony okropnie. Już teraz w szkole wszelkie objawy pedalstwa to coś, z czym lepiej się nie ujawniać bo można zmienić szkołę. Kozioł ofiarny na caaały okres nauki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Jeśli jednak podleci do mnie umalowany facet ubrany w gorset, stringi i pończochy albo półnagi koleś ubrany w lateksowe gacie,

...

 

Ja chcę! Ja chcę! Ja chcę! :( LOL!

 

 

...

Już teraz w szkole wszelkie objawy pedalstwa to coś, z czym lepiej się nie ujawniać bo można zmienić szkołę. Kozioł ofiarny na caaały okres nauki :o

 

Pamiętaj siebie z okresu podstawówki, to raczej byłam otwarta na wszelką 'inność'. Innymi słowy, nie lubiłam wyśmiewać się z innych.

Co obecnie rodzice zaszczepiają swoim dzieciom, że w szkole zawsze muszą znajdować kozła ofiarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Inna sprawa, to nie rozumiem po co tutaj tekst religijny...

Bo jak komuś się kończą sensowne argumenty, to przywołuje takowe...

Ja mam podobne zdanie jak kolega WojtasCGE, z tym że nie oganiałbym się sztachetą od rzeczonego pana w latexie, tylko po prostu powiedziałbym, żeby dał sobie spokój. Choć nie zanosi się prawdę mówiąc, żebtm takowego spotkał, bo pod ŚwiętąWieżą raczej takowych imprez nie uświadczysz. A kochające się razem kobiety? Hmm, poznałem kiedyś takową. I gdybym tego nie wiedział, za nic bym się nie domyślił, bo jakoś nie latała za wszystkimi panienkami dookoła z biczem i urządzeniem na 12V (nie mylić z wkrętarką... :D ).

A w to, co kto robi we własnym łóżku, jak i z kim, nie mam zamiaru się wtrącać. No chyba, że to zahacza o przemoc lub nieletnich, ale to już jest ustalone w kodeksie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kochające się razem kobiety? Hmm, poznałem kiedyś takową. I gdybym tego nie wiedział, za nic bym się nie domyślił, bo jakoś nie latała za wszystkimi panienkami dookoła z biczem i urządzeniem na 12V (nie mylić z wkrętarką... :) ).

A w to, co kto robi we własnym łóżku, jak i z kim, nie mam zamiaru się wtrącać. No chyba, że to zahacza o przemoc lub nieletnich, ale to już jest ustalone w kodeksie. Tyle ode mnie.

O kochających się kobietach rozsmieszyłes mnie tym zdaniem :):P Zdanie podsumówujące wyraża także moją opinię:

Nie mam do nich nic przeciwko, kiedy zachowują się normalnie - bo to są normalni ludzie - jak każdy z nas, ale mają inaczej ułożone geny...

Co do dzieci adoptowanych przez homoseksualistów nie miałbym nic przeciwko.... JEŻELi żylibyśmy w kraju całkowicie odmiennym od Polski - gdzie niebyłoby nagonki na homoseksualistów, gdzie w życiu codziennym byliby akceptowani i nie doszłoby to powszechnych sytuacji zniszczenia życia "odmieńcowi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak komuś się kończą sensowne argumenty, to przywołuje takowe...

Ja mam podobne zdanie jak kolega WojtasCGE, z tym że nie oganiałbym się sztachetą od rzeczonego pana w latexie, tylko po prostu powiedziałbym, żeby dał sobie spokój. Choć nie zanosi się prawdę mówiąc, żebtm takowego spotkał, bo pod ŚwiętąWieżą raczej takowych imprez nie uświadczysz. A kochające się razem kobiety? Hmm, poznałem kiedyś takową. I gdybym tego nie wiedział, za nic bym się nie domyślił, bo jakoś nie latała za wszystkimi panienkami dookoła z biczem i urządzeniem na 12V (nie mylić z wkrętarką... <_< ).

A w to, co kto robi we własnym łóżku, jak i z kim, nie mam zamiaru się wtrącać. No chyba, że to zahacza o przemoc lub nieletnich, ale to już jest ustalone w kodeksie. Tyle ode mnie.

 

Krótko, zwięzle i na temat. Popieram twoj tekst w 100%.

Znalem zarówno kobiety jak i faceta ktorzy gustowali w tej samej plci i wierzcie mi ze chociazby przerysowane postaci drag quen nie maja tu nic wspolnego z gejami ktorych wielu sobie wyobraza jedynie jako postaci w rozwoych ciuszkach i z boa na szyi. Zachowuja i ubieraja sie tak jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geje = shimano , lesby = campa ... wybór należy do ciebie ...
A jak ktoś ma SRAMa, to co...? Aż strach się bać... :P

No to jest chyba szczyt hiperpoprawności politycznej... I moim zdaniem już jednak przesada. No ale to USA, i to na dodatek jeden z bardziej liberalnych stanów.

PS. Na temat adopcji takich par, macierzyństwa lesbijek itp. się tu nie wypowiadam. Wg. mnie każdy taki przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie, i to przede wszystkim ze względu na to, jak bardzo para będzie w stanie zająć się dzieckiem, zadbać o niego, zaangażować się w wychowanie, zapewnić godny byt i miłość.

I dopiero potem, czy owa para będzie hetero, czy homo. Bo jak się patrzę na te wszystkie "dzieci ulicy", które są "wychowywane" (to nie jest zabawne) przez przykładną (czytaj: katolicką mamusię i tatusia) rodzinę, to odechciewa mi się ironizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie z mojej strony :P

 

ale dopuszczanie do stolka Platformy ktora popiera gejow i lesbijki

Dlatego byłem tylko połowicznie przekonany do tej partii - gejów nie lubie, przeciwko lesbijkom nic nie mam :P

 

mając do wyboru tatusia i mamusie wybór jest jasny. Problem zaczyna się gdy muszę wybrać między dwoma tatusiami a domem dziecka.

Ja bym wybrał dom dziecka...

 

 

PS: Proszę nie traktować tego postu całkiem serio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...