Skocz do zawartości

[pomysł]Miejsce na imię pod avatarem


Rekomendowane odpowiedzi

Płeć jest również nie do ruszenia bo już wnioskowaliśmy o ikonki zaraz po przesiadce na nowy skrypt, niestety te forum nie ma takiej możliwości.

 

Obawiam się, że jest to możliwe i w dodatku nie takie trudne. Wszystko co pochodzi od IPS jest w pełni edytowalne (naturalnie nie wiem jak niektóre zmiany mają się do warunków licencyjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podawanie imienia jest zupełnie bez sensu. No chyba, że ktoś bardzo chce.

2. Wiek to raczej powinno się go pokazać u wszystkich. Wiadomo z kim się gada.

3. Odnośnie pań i panów to myślę, że kolor czcionki imienia użytkownika (u pań np. czerwony/różowy u panów np. czarny) byłby również bardzo czytelny i nie zajmował by 1 cennej linijki.

4. Pozbył bym się linijki: Grupa. Po co to 2 razy? Wszyscy jesteśmy użytkownikami. Natomiast admini, moderatorzy, spamerzy i cała reszta mają swoje graficzne oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat otwieram - jako że dochodzą mnie sygnały, iż funkcja wstawiania imienia nie działa, wyskakuje komunikat o błędzie. Potwierdzam - ja również wstawiałam imię z panelu administracyjnego; normalną drogą się nie udało.

Prosimy zatem stosowną instancję o interwencję ;)

Pozdrówko raportujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

 

Napotkane błędy:

 

wypełnij formularz do końca, przed kontynuacją wróć i popraw błędy.

 

No i tak za każdym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...