Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

szuka ktoś kółek na zime???? wiem że jeszcze jest lato i jeśień nawet sie nie zaczęła, ale

 

ja tą zime odpuszczam, dlatego sprzedaje częśći z zimówki-zostały koła

 

cena 50zł komplet 11 wysyłka

 

na śruby ( nie szpilki), bez rantu na hamulec, piasta tył klejony "bemben", dwa lata śmigał i się trzyma bez zarzutu (jakiś tydzień po zaklejeniu zrobił się luz, jakieś półtora milimetra, od tamtego czasu constans, luz się nie powiększył) rozstaw pod trekinga 135 ale ja wciskałem do szosy 130

 

smar kulki bierznie ok

 

ps powiedzcie ile wezme za używany 103mm? bsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ze stolicy ma niepotrzebną:

czarną klamkę przełajową Tektro?

Potrzebuję tą od tylnego koła czyli prawą. Dodatkowo będę chyba zamawiał:

klamki do kierownicy czasowej,

( no chyba że też komuś zalegają) też Tektro, więc jeżeli ktoś chciałby taką przełajową klamkę ze mną kupić na spółkę ( to znaczy zabrać lewą) to można kupić nowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię minimalistyczny rower na ostrym kole na ramie ok. 53cm, nie zależy mi na wyglądzie, ale na odpowiedniej geometrii i sprawności technicznej.

szukam raczej 'kurierki', niż wypieszczonego sprzętu w hipsterskim stylu.

 

gdyby ktoś miał coś w tym typie na sprzedaż to proszę o wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na przedaż mam tanie ostre koło jest to sprzęt dość szczególnie wyróżniający się z tłumu :) lakier fluorestencyjny rowerek bardzo dobrze się sprawuje niestety z powodów finansowych czas go sprzedać. Cena do dogadania proszę dzwonić lub pisać na pewno odpowiem 661713204 lub janus4@wp.pl

post-158855-0-93934300-1347493494_thumb.jpgpost-158855-0-72721700-1347493508_thumb.jpg

 

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mial niebawem na handel kola - mavic cxp22, dt champion po 32szt/kolo i piastach shimano sora - stan 10/10 wynikajacy z przebiegu, ktory nie przekracza 2 tys km, proste, ponaciagane szprychy z tensometrem...wszystko w kolorze czarnym

 

cena 280zl, czyli za rownowartosc samych obreczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię ramę, minimum 60cm i żeby zwarta była. Najchętniej slopingową, tzw. lo pro.

 

Kupię także bycze rogi, ale takie z dropem.

 

I jakby ktoś miał niedrogo klasyczną korbę to też mega chętnie.

 

Sprzedam korbę dura ace z korkami campagnolo, więcej info na Pw

 

Nie mogę wysłać PW, może masz skrzynkę pełną.Oferta aktualna? Jakieś zdjęcia, szczegóły, cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...