Skocz do zawartości

[propozycje] Dział porady


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że taki dział to nie byłby zły pomysł o ile działałby na określonych zasadach, np:

1. Tematy bez odpowiedzi przez kolejne 3 dni zostają automatycznie usuwane.

2. Każdy może zadać pytanie, nawet to przerobione już tysiące razy, bez zostania zmieszanym z błotem - kto nie chce czytać, ten niech nie wchodzi do działu.

 

W zasadzie to wystarczyłoby przemianować "Dla niezarejestrowanych" na "Porady różnej maści :blink:" i wyszłoby na to samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może zadać pytanie, nawet to przerobione już tysiące razy, bez zostania zmieszanym z błotem

Podsuń ten pomysł bezpośrednio do któregoś z adminów/modów. Może dostaniesz Vipa, albo inne wyróżnienie (warto spróbować). Jeżeli nie, to na pewno Cię pochwalą. Powiedzą jakieś dobre słowo. Za takie pomysły to może nawet przytulą i pogłaszczą. Bo tak właściwie, to Oni nawet lubią, kiedy jeden temat jest wałkowany kilkakrotnie. Robi się bałagan który Oni uwielbiają (widać, że Forum żyje), a wyszukiwarka.... ehhhh wyszukiwarkę się w ogóle usunie. Wreszcie będzie spokój!!! Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jak jakiś newbie wlezie na forum, to nie będzie musiał spędzić godziny szukając, czy aby na pewno nikt przed nim nie zadał jakiegoś pytania. Taki dział z tematami "samousuwalnymi" nie wymagałby większej ingerencji adminów...

 

P.S.

Prosiłbym bez złośliwych uwag nt. mojej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym bez złośliwych uwag nt. mojej osoby :)

Złośliwe uwagi są tylko i wyłącznie do Twojego pomysłu. Nie do Ciebie :).

 

Z tego co tu widzę w jednym forum chcecie zrobić drugie forum. Tylko po co? Jeżeli naprawdę chcecie zrobić taki projekt, to co stoi na przeszkodzie, żeby zrobić stronkę www nakierowaną tylko na sprawy serwisowania naszych rowerów. Co do tekstów użytkowników tego Forum, z tego co sie orientuje możecie bez żadnej obawy kopiować na inne strony, gdyż jest to Forum publiczne. Nic nie stoi na przeszkodzie. Pomysł dobry (mówię to z całą odpowiedzialnością) ale nie na to Forum. Tutaj już te wiadomości są, a jeżeli nie ma, to zawsze można założyć nowy temat.

 

Pozdro :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł uważam za nietrafiony. Wyszukiwarka jest po to, aby korzystał z niej każdy (jej obsługa nie jest wszak skomplikowana) i żeby nie trzeba było dziesiątki razy powtarzać tego samego. Kathar słusznie prawi.

Natomiast kompendium wiedzy w zakresie mechaniki rowerowej (i nie tylko) znajduje się tutaj: http://www.xc-zone.jgc.pl/ (lewy górny róg).

Pozdrówko wskazujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nawet posune dalej niz kolega kathar i powiem, ze to jest najbardziej kretynski pomysl o jakim ostatnio slyszalem. osobiscie nie znosze pytan zadanych po raz setny. czasami nie rozumiem czemu uzytkownicy sa za leniwi, aby uzyc wyszukiwarki przed napisaniem czegos. jesli nie lubisz krytycznych uwag pod swoim adresem to nie nakrecaj tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...