Skocz do zawartości

[dobry serwis w krk]


gopher

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, gdzie oddać tylnie koło do naprawy, skrzywił mi sie chyba zacisk i jest lekko scentrowane. Zastanawiam się nad decathlonem lub secesją, bo mam blisko do jednego z domu a drugie z pracy. Może mi polecicie jakiś lepszy serwis lub odradzicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

serwis na ul. Halczyna odradzam. Ja się osobiscie zraziłem. Gosc może i jest dobrym mechanikiem ale na nowych technologiach to on się nie zna. Poza tym starsznie zgrywa mądralę.

 

Polecam za to mocno Vario-Bike. Świetni ludzie, czysto, miło, pełen profesjonalizm, tanio! ul.Józefińska 4.

 

http://www.variobike.enic.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wybieram się do Ando oddać koło do naprawy (coś z zapadkami w piaście), myśle sobie z tydzień poczekam. Mówie co i jak a sprzedawca: "może być na jutro?" ;);):)

Skoro to dobry serwis to powinni być oblężeni, tymczasem nie mają co robić chyba. To wina pory roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja wręcz przeciwnie . Z usług serwisowych w Revorze nie jestem zadowolony . Po kilkukrotnych wizytach nie byli w stanie się zorientowac że koło w którym leciały szprychy było źle zaplecione a kaseta nadawała się tylko do wymiany czego powodem była awaryjna jej wymiana w trasie ( konkretnie w Czeskiej Pradze) . Pozytywne zdanie mam o serwisie w Mavericku . Naprawde świetnie przygotowali mi rower do wyprawy za całkiem przyzwoite pieniądze . Pozdowienia dla wszystkich rowerowych maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem w nowo otwartym sklep na Głowackiego(zaraz obok przystanku, 3 przystanki od osiedla widok, chyba pięć od rynku), Jest to bodajże Rovmix, ale może też być Maverick(ich drugi sklep jest na Mogilskiej, tylko nie wiem czy to Rovmix czy Maverick). W każdym razie ceny ogromne w porównaniu do allegro, przykładowo Rock shox dart 2 za 389zł(!) a sr epicon coś 550 zł, sam poszukiwałem jakiejś koszulki, ceny od 150zł. Za to sklep duży i asortyment dośc pokaźny, szczególnie ten z gotowymi rowerami.

 

Po cenach sądzę jednak że to Maverick, Rovmix jest chyba tańszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Serwis na Halczyna 12 w Krakowie (W. Gątarski) zrobił także na mnie niestety złe wrażenie, choć kiedyś ktoś mi go polecił. Zdaje się, że woda sodowa i tu uderzyła... Człowiek rzeczywiście przesadzał ze swoimi "mądrościami", wręcz kpił ze sprzętu, o naprawę ew. przeróbkę którego pytałam. Twierdził, że pewnie kupiony w supermarkecie w promocji z paczką jaj. Rzeczywiście, ciekawa musiała być to promocja.

Natomiast mnie chodziło o orientacyjne koszty, kilka wariantów wraz z cenami, na razie bez kłopotliwego dla mnie transportowania roweru spoza miasta. I facet, gdyby zapanował nad swoim niedowartościowanym ego, w czasie gdy tak tokował, nie dopuszczając mnie do słowa, mógł spokojnie mi to wypisać na kartce. A tak, po 10ciu minutach przepychanki po prostu wyszłam i już tam nie wrócę.

Za to po drugiej stronie ulicy, na Halczyna 9, człowiek z serwisu bez zbędnych emocji, grzecznie i rzeczowo, w przybliżeniu, określił koszty naprawy. Dało się...

Nie wiem, jak by się to przełożyło na wykonanie naprawy, ale dla mnie aspekt kultury osobistej tego kto mnie obsługuje ma jednak spore znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tymi serwisami to zawsze jest problem...

 

windsport przez bardzo długi czas serwisowałem tam rower, głównie z racji tego, iż u nich kupowałem (scott).. głównie korzystałem z usług w serwisie na zwierzynieckiej (nie wiem czy jeszcze tam istnieje), potem na zakopiańskiej.. raczej nie mogę o tym serwisie powiedzieć złego słowa, dobrze wykonywali swoją robotę

 

secesja przy ul. wielickiej - tam serwisuję obecnie, mam tam znajomego, więc poniekąd z tego względu :P ..jednka tego serwisu opiniować mi chyba nie wypada, jedyne co mogę napisać, to najpewniejszym chyba jest mieć znajomego w serwisie, bo Cię wtedy raczej nie wydymają :thanks:

 

cyclo centrum no odnośnie tego seriwisu mam bardzo mieszane odczucia.. kiedyś jeszcze dawno, dawno, gdy był na pędzichowie, pojechałem tam oddać koło do centrowania.. tzn zawiozłem cały rower.. jakiż byłem uradowany odbierając rower, gdy się okazało, że gość policzył mi dodatkowo 5zł za rozpięcie hamulca i odkręcenie koła (motylek)! po prostu szkoda słów..

potem serwis wraz ze sklepem przeniósł się na ul. wileńską, gdzie odwiedziłem go przy okazji składania nowego bajka.. mimo iż kupiłem u nich w sklepie części za 1500zł, gość w serwisie zachowywał się, jakby robił mi wielką łaskę składając rower.. dostałem niby jakąś "promocyjną" cenę w serwisie (chociaż serwisant utrzymywał, że powinno mne to kosztować ze 250-300zł, bo potem jeszcze przyjadę na regulację przerzutek i takie tam), jednak przy odbiorze roweru byłem niemile zaskoczony.. po pierwsze typ, który przyjmował i wydawał mój rower był pijany, po drugie zamiast czarnych miałem srebrne szprychy i podobnie zamiast czarnej sztycy dostałęm również srebrną... nie chciałem robić problemów z tego względu, jednak serwisu tego już więcej chyba nie odwiedzę i radzę się zastanowić, czy jest to najszczęśliwsze miejsce, gdzie się można udać z rowerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzę nikt nie pisał o "Pogotowiu Rowerowym" ja bardzo polecam, solidnie składają koła. Od jakiegoś czasu korzystam tylko z ich usług. Skupiają się głównie na serwisie ale można też coś u nich kupić. Mają też komis. Bazują na Kalwaryjskiej naprzeciw Korony, w podwórku.

Kalwaryjska 14

12 296 33 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...