Skocz do zawartości

[śrubki] oczywiście alu


Slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę takie zakupić??? Najlepiej w kolorze niebieskim lub pomarańczowym :D

Śrubki mają pasować do klamek hamulcowych, pivotów, mocowania linek.

Dzieki za wsparcie :)

 

Ps. miałem gdzieś linka do sklepu z alu śrubkami ale mi się gdzieś zapodział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do korby można kupić śrubki extralite na allegro razem z kominami, taniej niż w lb shop. Poszukaj również wątku na lb o tanich śrubkach alu, była tam mowa o sklepie gdzie są po 2 zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamileq jak mowie ze z kominami to z kominami...

To może dasz linka do tej aukcji jeśli jeszcze jest w archiwum?

Tak samo z tymi śrubkami alu w kolorach za 2 zł - szukam, szukam na forum l-b i znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdź ten topic, ja nie mam ;/ albo daj namiary ;-) jak z jakością tych śrubek?

 

A co do aukcji": nie ma w opisie nic natemat alu kominów. Ja tam sobie kupiłem A2Z i jestem zadowolony - super wyglądają, kominy także anodyzowane na niebiesko, mają normalnego imbusa a nie torxa, waga taka sama ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gryzon i co z tego, że przesyłka droższa? przecież śrubki z LB też musisz brać przesyłką za jakieś 10-13zł, różnica za przesyłkę to max 8 zł, a przy założeniu że robisz tuning śrubkowy wszędzie gdzie da się zaadoptować te śrubki z tańszego żródła i tak wychodzi 2 razy taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że to sklep z częściami do motocyklów, to przecież oczywiste, że mają z reguły przesyłki po kilka kg i na pewno nikt u nich nie zamawiał samych śrubek. Jak tak policzyłem mniej więcej(bez kosztów przesyłki) koszt śrubek z "Beran Tuning" to wyszło mi 50zł taniej niż w Light-Bike - dla mnie to dużo. Oczywiście, żeby w pełni zapełnić rower lekkimi śrubami i tak trzeba się wspomóc innymi źródłami bo tu nie mają wszystkich rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet alu śrub do korby FSA za 55zł ;) (5 śrub + kominy do zębatek 42 i 32 + 5 śrub bez kominów do zębatki 22 + klucz torx do kompletu. Poszukaj po sklepach stacjonarnych i internetowych. Komplet śrub do korb Shimano (po 4 sztuki) waży 13,45g ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co za problem? Jak jest napisane ze tyle kosztuje przesyłka to wiadomo ze jest to uśrednione. Napiszcie do sklepu ze swoim problemem, ze potrzeba tylko śrubki i sprawa będzie moim zdaniem załatwiona. Dajcie znać jaki efekt. Sam nie będę się bawił w wymianę śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep w moto wysle tez listem poleconym po uprzedniej prozbie ale nie biora wtedy na siebie odpowiedzialnosci wiec po co lamentowac jak mozna sie dokladnie dowiedziec.

 

Do korba taniej niz allegro i lb nie kupisz , czasem jakis sklep ma ale cena wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie myślałem wymienić wszędzie tam gdzie się da czyli(v-ki, mocowania linek, klamki, do bidonu) a do korby zakupić na sam koniec bo to troszkę większa kasa ;).

Macie założone alu śruby do mostka lub sztycy siodłowej? czy lepiej poszukać Ti śrub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do korba taniej niz allegro i lb nie kupisz , czasem jakis sklep ma ale cena wysoka.

 

Nigdzie nie pisałem, że ma być taniej, chodziło mi o adres sklepu/dystrybutora.

 

na razie myślałem wymienić wszędzie tam gdzie się da czyli(v-ki, mocowania linek, klamki, do bidonu) a do korby zakupić na sam koniec bo to troszkę większa kasa :).

Macie założone alu śruby do mostka lub sztycy siodłowej? czy lepiej poszukać Ti śrub?

 

Śrubki do Korby nie koniecznie muszą być najdroższe, jeden z użytkowników(pisane w tym temacie) kupił śrubki a2z za nieduże pieniądze, śrubki do sztycy i mostka z Ti będą Cię kosztować więcej(dla własnego bezpieczeństwa lepiej Ti w tych miejscach).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...