Skocz do zawartości

Mania lekkości


Żbik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałem kupić opnki Panaracer Mach SS i Panaracer Mach SK

Wie ktoś może czym się różnią wersje:

145 zł (compe)

93 zł (profil)

57 zł (eco)

 

Zapewne wagą, bieżnikeiem, wytrzymałością i ceną :D

 

 

A mój rowerek teoretycznie powinien ważyć 11 kg :034: co jest dla mnie bardzo nieprawdopodobne :(:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja doszedłem do prostego wniosku. Mam 12.2 kg rower {licząc bez bidonów} i wymienię sztycę, wydając 120zł i będę miał 12kg maszynkę. Sam jestem zbyt słaby żeby objeżdzać dobrych bikerów na 14kg maszynach, więc daruję sobie wydawanie pieniędzy na lightowane częsci. Zresztą do tych 12kg dochodzi bidon z 0.7kg wody i w przyszłosci dojdzie drugi, taki sam bidon. Najważniejsze że rower nie jest uciążliwy w jezdzie jak i noszeniu a finansowo nie sprawia wielkich kłopotów. Zamiast wydawać z 2.5k złotych na zejscie do 10kg kupię sobie 10kg rower za 4tys {hybryda} :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi po dodaniu wszystkego co wymienilem ostatnio (a wymienilem duuzo) wychodzi 9,7 ale tak naprwade pewnie wazy kolo 9,9 jak nie wiecej... Co do amora szukaj po Allegro ja zalatwilem przez znajomego Manitou Skareb elite +golenie Mars Super 1350g za bardzo dobra cene. A waga jest niesamowita :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

a ja musze sie koniecznie wybrac na lotnisko, to sobie rowerek zwaze, tylko go najpierw umyje bo po dzisiejszej jezdzie to przytyl ze dwa kilo:P

Jeszcze go nie warzylem a bylo juz kilka usprawnien, jak na moje oko bedzie minimalnie ponad 10kg, hmn moze 10,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Lekki do 700 zł będzie ciężko, używany SID, Skareb lub Manitou MARS ewenetualnie SX-R jest tani i wazy koło 1500g ale to już zabytek(praca odbiega od nowoczesnych amorów)

może uznacie to za idiotyzm, ale rst aerosa (tylko nie wiem dokładnie która aerosa) waży 1498g - wiem bo kolega użytkuje, więc można się rozejrzeć za starym rstkiem:)

ps. mój kolega chce go sprzedać więc może ktoś chętny(tak-pluje olejem, ale jest do zrobienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...