Skocz do zawartości

[Objazd] Trasy Gryf Maraton MTB


KuLa2030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:

Razem z Thomasem w tą sobotę(14.04.2007) jedziemy na objazd trasy Maratonu Gryfa Pomorskiego .Spotkanie jest przy J.Szmaragdowym o godzinie 9:00 oczywiście w Puszczy Bukowej.Jeżeli pogoda bedzie nie ciekawa przesuniemy spotkanie.

Od razu mówimy ze będzie to bardzo spokojne tempo , gdyż do końca nie znamy trasy...

 

Jeżeli macie jakies pomysły co do spotkania(godzina i miejsce) piszcie... a wiec jest wszystko jeszcze do ustalenia...

 

pzdr. :surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł co do godziny. Proponuję 12oo. :P

12 za późno... :D

 

a tak jak thomas napisał 10 będzie dobrą godziną :P

 

Bedzie ktos z forum startować w Gorzowie albo Barlinku?

 

Jak wszystko będzie dobrze to mam nadzieje że tez sie pojawie <_< Mam zamiar zaliczyć cały cykl Gryfa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna zmiana - startujemy w sobotę o godzinie 10.30 ze szmaragdowego, spotykamy się przy samym jeziorku. Najlepiej bądźcie trochę wcześniej żeby nie trzeba było czekać na spóźnialskich.

 

 

 

 

Rozumiem ze 10.30 Szmaragdowe to aktualna godzina odjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum Gryfa i widzę, że przebieg trasy maratonu zmienia się nieustannie. Może to i dobrze, bo będą równe szanse dla wszystkich: miejscowych i przyjezdnych z daleka. Jak dla mnie to mogłaby być ubiegłoroczna trasa z Binowa. Miałbym wtedy punkt odniesienia w wynikach i postępach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...