wojciechkrs Napisano 7 Lipca 2025 Napisano 7 Lipca 2025 (edytowane) Cześć, mam KRYPTONITE Keeper 785. Zapięcie fajne, ale brak możliwości wygodnego przewożenia go jest słabe. Dotychczas przewoziłem je w plecaku i po 40km plecy miałem zmęczone. Ostatnio kupiłem uchwyt https://www.abus.com/pl/Dla-Ciebie/Blokady-rowerowe/Uchwyty-do-zapiec-rowerowych/Uchwyt-QuickStore-QST. Niestety nie mieści się w mojej ramie razem z bidonem. Dlatego postanowiłem, że chcę kupić zabezpieczenie składane. Potrzebuję zapięcia razem z uchwytem do ramy, najlepiej, żeby jego dłuość pozwoliła na spięcie dwóch rowerów razem. Szukam czegoś do 250zł. Nie zastanawiałem się nad u-lockiem bo mało to wygodne w przewożeniu, a roweru nie planuję zostawiać na dłużej. Edytowane 7 Lipca 2025 przez wojciechkrs Mała poprawka tekstu Cytuj
chrismel Napisano 7 Lipca 2025 Napisano 7 Lipca 2025 https://www.abus.com/pl/Dla-Ciebie/Blokady-rowerowe/Zapiecia-skladane/BORDO-Lite-6055K Są dwie wersje - krótsza i dłuższa. Jak zdecydujesz się na zakup to podczas przewożenia musisz je zabezpieczyć dodatkowo rzepem który jest w zestawie. Z fabrycznego uchwytu bez dodatkowego zabezpieczenia może wypaść. 1 Cytuj
wojciechkrs Napisano 7 Lipca 2025 Autor Napisano 7 Lipca 2025 (edytowane) Czy wersja 6055 i 6055 to to samo? Amazon trochę miesza: https://www.amazon.pl/ABUS-Bordo-Lite-6055-czarny/dp/B078MTYPV2?th=1 w tytule i części wyboru jest 6055/85, a dalej jest 6055K/85 SH. Edytowane 7 Lipca 2025 przez wojciechkrs Cytuj
wojciechkrs Napisano 7 Lipca 2025 Autor Napisano 7 Lipca 2025 (edytowane) Dobra, już wiem 6055 to seria, a 6055K to wersja z kluczykiem. Dzięki za pomoc. Myślę, że 6055K/85 SH mi wystarczy. Edytowane 7 Lipca 2025 przez wojciechkrs Cytuj
Magma0806 Napisano 16 Czerwca Napisano 16 Czerwca Cześć, a co myślicie o takim zapięciu? https://www.centrumrowerowe.pl/zapiecie-eyen-fold-plus-pd53307/?srsltid=AfmBOoob0PYvkO15MhHo8D41USHgHrHJvdHaxsjd2JV8VWtpzlWjOE_S Cytuj
Greg1 Napisano 16 Czerwca Napisano 16 Czerwca Trochę ciężkie. Gdzie chcesz je uźywać? Jaki rower? Ja używam tego typu zapięcia ale nie zostawiam na zbyt długo roweru na mieście, chwila pod sklepem to max, jakbym miał zostawić np. na cały dzień pod pracą to bym wolał jakiś porządny u-lock Cytuj
SanchoPancha Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Najdroższy, najlepszy U-Lock przetniesz w 5-6 minut szlifierką akumulatorową z marketu. Cytuj
Greg1 Napisano 35 minut temu Napisano 35 minut temu (edytowane) Tak, tniesz szkifierką 5-6 minut - jest szansa, że ktoś zwróci na to uwagę, jacyś gapie zaczną kręcić filmiki, ktoś zadzwoni gdzie trzeba, itp., itd. W składanych zapięciach niższej klasy wystarczy podważyć na łączeniach - cicho, bez chałasu, bez wzbudzania sensacji na pół ulicy... Edytowane 34 minuty temu przez Greg1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.