Skocz do zawartości

[ochraniacz] Czterech liter, kości ogonowej i dołu pleców?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Spełniwszy marzenie z dzieciństwa, zakupiłem sobie rowerek do zaprzeczania prawom grawitacji, ale dotychczasowe próby zrobienia manuala/wheelie były mocno ograniczone obawą, że siądę sobie nieco za mocno na betonie, gdy nie zdążę zeskoczyć z roweru. Jak w streecie/trialu czy dowolnym innym sporcie rowerowym rozwiązuje się kwestię upadków na 4 litery? Wiemy, że złamanie tam czegokolwiek to szpital i unieruchomienie na bardzo długo, więc chyba ktoś wpadł na jakiś mądry pomysł, tylko go nie znam. Co zrobić, kupić? Tak jak pisałem, mam na myśli sam tyłek i dół pleców, ochrona potylicy przez kask to oczywistość :)

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w szukajkę spodenki z ochraniaczami a resztę poszukaj w odpowiednim dziale z ochroną. Oblukaj co chcesz ile masz kasy i wtedy pytaj o konkrety. Dziś wszystko jest tylko kwestia kasy i w każdej chwili możesz wyglądać jak ludzik z reklamy pewnej firmy oponiarskiej. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś takiego mi właśnie chodziło, pierwsze widzę takowe i zawsze wydawało mi się, że wkładki są tylko na część siodełkową, sztos. Ile chcę wydać? Jak mi to d uratuje to i z 500 zł dam, ale pytam co kupić też dlatego, że nie wiem, po czym poznam, że to dobre/bezpieczne. Tak przylegające rzeczy i tak trzeba pewnie zmierzyć, ale choćby kwestia materiałów i ich bezpieczeństwa przy uderzeniu - tego typu rzeczy są niejasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie spodenki. Jednak modele rowerowe chronią raczej biodra przy upadkach na bok. Córka ma model rolkowy, ten ma solidną ochronę kości ogonowej, ale nie jest to kompatybilne z siodłem.  Model rowerowy Endura jest bardzo wygodny i nadaje się do jazdy ale jest cieplej i używam tylko w trudnych przypadkach. Są też osłony górnej części pleców. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...