Skocz do zawartości

[Silnik Yamaha] Pw-st error 68


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś przyszedł mi nowy rower, Raymon Hardray e 5.0 na silniku Yamahy PW-ST 70 Nm i już problemy. Zrobiłem pierwsze 6km i w ciągu tych sześciu kilometrów 4 razy odcięło wspomaganie wywalając błąd error 68. Próbowałem coś znaleźć w necie na temat tego błędu, ale zero informacji. Może ktoś miał podobny problem? 

20240415_135151.jpg

Edytowane przez Daimos77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujesz, że się nie skontakowałem?

Dzwoniłem do centrumrowerowe.pl bo tam został zakupiony przez internet i kazali odesłać na gwarancje, nic więcej nie powiedzieli. A wolę zapytać na forum co to może być  bo jak będzie błahostka i da radę samemu to zrobić to uniknę wysyłania roweru i czekania pewnie z miesiąc czasu.

Znalazłem opis tego błędu i będzie to chyba coś powiązanie z jakimś czujnikiem obrotu/prędkości 

 

 

Screenshot_20240415_155542_Adobe Acrobat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie to samo tyle że Raymon e4.0. na razie centrumrowerowe.pl "weryfikuje zgłaszaną wadę u dystrybutora"... odsyłać jeszcze nie kazali, ale pewnie też się tak skończy. Znalazłem info że albo połączenie kontrolera, kontroler albo silnik szwankuje. Błąd pokazuje się przy nawet lekkich podjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@schaller u mnie błąd się pokazuje głównie na 3 i 4 wspomaganiu nawet przy lekkich podjazdach. Też dzwoniłem do centrumrowerowe.pl i kazali wysłać zdj błędu i będą weryfikować co to... i ewentualnie naprawa albo wymiana w lokalnym serwisie bo jak pani na infolini powiedziała: "raczej staramy sie unikać odsyłania rowerów tym bardziej elektrycznych". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Daimos77 napisał:

Dziś przyszedł mi nowy rower, Raymon Hardray e 5.0 

Takie ceny to ja lubię, a nie wystrzelone w kosmos. Aby jak najszybciej rynek zweryfikował - kilka rurek, silniczek i bateryjkę, w cenie samochodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą tych hardray'ow są słabe amortyzatory we wszystkich poziomach wyposażenia.

Żonie kupiłem 2.0, sprzedałem suntoura za 200zł, za 650zł kupiłem recona gold, wywaliłem dętki, wlałem Mleko i na gotowo wyszło 6000zł.

W cenie katalogowej bym nawet nie spojrzał, a na takim rabacie i do planowanego zastosowania bardzo w porządku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...