Skocz do zawartości

[buty] Sandały SPD


Lza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam sandałów SPD, właśnie rozleciały mi się kilkuletnie exustary, które były dosyć fajne, bo miały obudowane przody więc można było po lesie śmigać bez obawy o palce w przypadku walnięcia w jakiś korzeń czy spatknie z patykiem.

No i przeglądnąłem amazony, allegra, aliexpresy i jedyne co jest dostępne to shimanowskie SH-SD501 o bardzoe lekkiej konstrukcji, z otwartym przodem; trochę strach w tym pojechać do lasu..
czy ktoś może widział gdzieś jakieś ciekawsze modele, do których można przykręcić bloki, najlepiej z obudowanym przodem?

image.png.0b0b359fa9d8716c1c15f2a03129e32a.png

Edytowane przez Lza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te Exustary, na chilowe jazdy latem, robota, sklep, wyrwały mi się bloki z podeszwy, pewnie Tobie także. Zabudowane paluchy taki sam wniosek. Obecnie mam te poniżej, spoko są ale nie wiem czy wciąż oferowane/dostępne.

 

42 NORTHWAVE SHARK CLIPLESS SPD CYCLING SANDAL SHOE 9.5 | #172460778 (worthpoint.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 7.04.2024 o 21:59, Greg1 napisał:

XLC CB-L08:

Ten model za bardzo zabudowany, wygląda jak zwykły but z kilkoma otworami 😅

 

21 godzin temu, Mentos napisał:

jazdy latem, robota, sklep, wyrwały mi się bloki z podeszwy, pewnie

U mnie się podeszwy odkleily, bloki trzymają. Kleiłem już dwa razy, na jakiś czas pomaga, ale już są generalnie w kiepskiej kondycji, przydało by się coś nowego.

Niestety model który Podlales już niedostępny :(

Edytowane przez Lza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak KEEN, zapomnaiłem o tej marce bo już SPD nie produkują. Mam 2 pary KEENów zwykłych jedne jak coś z linka tylko nie SPD i drugie trekingowe. Bardzo fajne i wygodne buty, bez tych idiotycznych zwężeń z przodu ściskających palce, takie prawie barefooty. Tych Keenów Commuter SPD 44 kiedyś namiętnie szukałem i to bardzo długo, bo najbardziej mi się podobały z tych niby sandałów. Ale nic nie znalazłem od lat. Dawno przestali je w wersji SPD produkować. Są właśnie tylko jakieś niedobitki w małych rozmiarach na lilipucie stópk ;-(

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...