Skocz do zawartości

[Rower] Cube AIM Race czy Cube Access WS


Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy do czego? Do jazdy terenowej singlami, czy do jazdy terenowej drogami pożarowymi? :) A może do miasta? :P 

Pierwszy jest znacznie droższy, ale z gorszym osprzętem - przerzutka, amortyzator, prosta główka ramy (co i tak jest bez znaczenia jeśli nie planujesz robić znaczącego upgrade'u). Za to w damskim malowaniu i ze skrótem od "Ladies" w nazwie, dlatego ma wyższą cenę. ;) Że niby specjalistyczny, dedykowany...

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cube aim race.

To jest mój pierwszy rower górski. Kupiłem go bo był tani (sporo tańszy niż ten z aukcji) I ładny, kupiony z zamiarem przejażdżek niedzielnych i do pracy.

Ten rower totalnie nie nadaje się do przejażdżek niedzielnych i dojazdów do pracy. Można ale po co, jak są do tego stworzone innego rodzaju rowery.

A potem zabrałem go na singletracka...

Bardzo szybka jazda pomiędzy drzewami, pniakami, po korzeniach, kamieniach, bandach to jest coś co ten rower kocha, łącznie z tym, że kilka razy musiałem zjechać prawie pionowo w dół...

 

No ale nie jest idealnie. Rower jest piękny w czerni, zwraca na siebie uwagę ale korba na kwadrat jest po prostu mega brzydka (tak jak i pedały).

Po zmianie na deore i suport hollowtech jest nie dość, że ładnej to jeszcze lżej. Dzięki radom na forum wiem, że trzeba wymienić amortyzator przód na minimum Raidona z regulacją odbicia. Tylna przerzutka się rozklekotała więc też najlepiej od razu wymienić.

No i jeszcze sztycę trzeba będzie wymienić na regulowaną  😀

W sumie ciekawe czy w przyszłości zostanie coś z oryginału oprócz ramy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...