Skocz do zawartości

[czujnik tętna] Aplikacja wahoo


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupiłem na próbę czujnik tętna z Ali (GEOID HS500), łączy się bezproblemowo i szybko z laptopem (zwift) i licznikiem (bryton), ale nie mogę się z nim połączyć przez telefon (iOS) (aplikacja wahoo), kombinuję i nic. Telefon go widzi i się łączy przez BT, ale aplikacja już czujnika nie widzi, wyszukiwany wielokrotnie i dalej nic. Macie może jakieś sugestie co jest nie tak?

Edytowane przez Michal2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pecio napisał:

Jaka aplikacja w telefonie ?

@Michal2008 z tego co pamiętam to tych apek Wahoo troch natrzaskało, więc pytanie dość zasadne. Ja przed zakupem nawigacji Wahoo używałem przez jakiś czas aplikacji Wahoo Fitness na starszym telefonie z Andkiem v9 i pamiętam że o ile czujniki kadencji i tętna całkiem dobrze parowało, to miałem problem z zapisem śladu - czasami apka zrywała GPS. Okazało się że było to związane z zarządzaniem energii w telefonie. Więc sprawdź czy apka Wahoo nie ma przypisanych ograniczeń. W Andku v13 znajdziesz to tak: settings > apps > app battery usage > app name > zmień na unrestricted.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji Iphona jak się doczytasz pisze ,że nie wszystkie akcesoria dodatkowe są w pełni zgodne z tym urządzeniem.  Zresztą pogryzione jabłko ma  politykę faworyzowania własnych szpejów które są z automatu wykrywane nawet jak tego nie chcesz.  Swego czasu bardzo kiepsko lub nawet w ogóle nie chciało gadać z Garminem i Connect . Więc mnie nic nie dziwi w przypadku tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś jest na rzeczy; mój pierwszy zegarek sportowy to był Garmin FR45 i nie bardzo chciał się synchronizować z Ajfonem SE (i gen.). Czasami nie pomagały restarty aplikacji, restart telefonu, dopiero restart zegarka. No i właśnie po restarcie któregoś razu FR już się nie wybudził ;) Stąd mój uraz do Garmina.

Wracając do tematu - może jednak nie Ajfon tylko chiński czujnik? Używałem czujnika z Dekla i z tym FR45 i z zegarkami Polara czy telefonami i nie było problemu. Z czujnikiem Polara też nie mam najmniejszych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...