Skocz do zawartości

[Rower] Trek Procaliber 9.8 - ocena roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy Ci gwarancja przejdzie, to że rower nie był rejestrowany nie znaczy że się jeszcze da zarejestrować, nie wiem jak to w treku ale u niektórych producentów jest na to np 30dni od zakupu i u nie wszystkich producentów przechodzi na nowego waściciela. Nowy naped, przerzutka, tarcze, suport, znaczy że rower jeździł a nie stał więc tu trzeba sprawdzić wszystko. Rower fajny ale ja osobiście bym nie kupił 6letniego roweru za taką kasę.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafał87 napisał:

Sprawdź czy Ci gwarancja przejdzie, to że rower nie był rejestrowany nie znaczy że się jeszcze da zarejestrować, nie wiem jak to w treku ale u niektórych producentów jest na to np 30dni od zakupu i u nie wszystkich producentów przechodzi na nowego waściciela. Nowy naped, przerzutka, tarcze, suport, znaczy że rower jeździł a nie stał więc tu trzeba sprawdzić wszystko. Rower fajny ale ja osobiście bym nie kupił 6letniego roweru za taką kasę.

Właśnie opcja sześcioletniego roweru mnie zniechęca. A może podpowiedziałbyś na co można spojrzeć w okolicach tej kwoty, chociaż z naciskiem do 9tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Za 8.3 k można mieć np. Sensa Fiori Evo Elite LTD (mają rozmach nazewniczy :icon_wink:), co jak na obecne ceny jest chyba okazją, bo SID + XT w tym budżecie raczej nie zdarzają się często.  Minusem może być dość agresywna jak na dzisiejsze standardy geometria (tu powyższy Scalpel stoi na drugim krańcu - jest progresywny), no i obręcze mogłyby być szersze, ale to już byłby ideał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 13:03, kedas1 napisał:

Właśnie opcja sześcioletniego roweru mnie zniechęca. 

Kupno sztywnika jest dużo prostsze od fulla a wiele naprawdę jest dopieszczonych. Doinwestowany to źle bo jeździł, był by zajechany napęd to by ci stękali ile wydasz na nowy. Inny czepia się słowa karbonowy bo jak widać bawi go literówka. Jak będziesz słuchał takich doradców to faktycznie nawet roczny rower ci nie podejdzie. Tylko widzisz w tej cenie nie dostaniesz ani takiej wagi innego szpeja z plastikowymi kołami. Nie lubię Treka ale nie lubię też kasztanienia bo coś jest używane i kilkuletnie. Wszystko używane też poszło w górę i nikt nie będzie robił prezentów bo inni mniej znani mają taniej nowe. Po prostu wyklucz używki zwłaszcza te co nie macane i kup nówkę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...