Skocz do zawartości

[Continental Terra Hardpack] coś podobnego?


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

Hardpack w rozmiarze waży 590 gram, więc źle nie jest, ale - uwaga! - na obręczy 19 mm ma 46 mm szerokości... Przy oryginalnej giantowskiej 50 mm wygląda jakby to była opona szosowa, bo na wysokości wygląda to jeszcze gorzej...

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem tydzień temu hardpacki i po 300km jestem trochę zawiedziony. Wcześniej jeździłem na doublefighterach. Hardpack jest znacznie lżejszy a toczy się wyraźnie ciężej zwłaszcza na asfalcie. Ma też mniejszą szerokość pomimo tego że obie to 2.0 cala. Zastanawiam się czy speedking z mieszanką blackchili będzie stawiał mniejsze opory na asfalcie

Edytowane przez eloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. 
Cena Hardpacków jest trochę kusząca, nawet po to, żeby spróbować, nie będzie bardzo bolało jak nie siądą. 

eloo, ze wszystkich tych internetowych testów wynika, że Black Chilli jest naprawdę szybką mieszanką, więc podejrzewam, że różnica może być.
Ale nie mam doświadczeń z nimi, więc nie wiem jak jest naprawdę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eloo napisał:

Wcześniej jeździłem na doublefighterach. Hardpack jest znacznie lżejszy a toczy się wyraźnie ciężej zwłaszcza na asfalcie.

Szkoda, że nie ma Double 'ów na bicyclerollingresistance.com, bo dla mnie te opony na asfalt to totalne dno 🙂

@krzysq, Black Chili daje duże nadzieje 😉

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2024 o 14:03, chudzinki napisał:

Szkoda, że nie ma Double 'ów na bicyclerollingresistance.com

Opony do testów trafiają na podstawie głosowania użytkowników. A ci wybierają takie o których wiadomo że są szybkie, sprawiają wrażenie szybkich albo mają inne właściwości i ciekawi ich jak szybkie są. Jeżeli opony nie zostały przetestowane to jest pewnie 99% szans że nie będą szybkie i szkoda ich kupować jeżeli zależy nam niskich oporach toczenia bo będą to zmarnowane pieniądze.

I taka ciekawostka. BlackChili to nie jest jedna mieszanka a grupa najszybszych mieszanek od Continetala pod wspólną nazwą. Inna będzie w GP5000, inna w All Season a inna w Terra Speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...