Skocz do zawartości

[1000zł] Gravel Ridley Kanzo c czy Kross Esker 8.0


Rekomendowane odpowiedzi

Rama jest dokładnie ta sama, osprzęt jest ten sam. Kross ma trochę lepsze koła, karbonową kierownicę i karbonową sztycę więc teoretycznie te elementy na plus ale jak dla mnie to możesz wziąć ten gdzie ci się bardziej kolorek podoba

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz tych różnic z kierownicą i sztycą nie dopatrzyłem. Pytanie czy to ma duży wpływ na komfort? 

I tradycyjny pewnie problem mam z rozmiarem - 180cm wzrost, przekrok 85cm i w obu pomiedzy M i L. Mierzylem Krosy M i L i Ridleya tylko L i wcale mądrzejszy nie jestm🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wygodny

To już sam musisz wiedzieć co jest dla ciebie wygodne, masz gravela więc i swoje obserwacje czym geometria nowego powinna się różnić od obecnego

Cytat

ładny

Kwestia gustu

Cytat

szybki

Mocy w nodze nigdy dość

Cytat

bezawaryjny

Rama się raczej na pół nie złamie

Cytat

i żeby somsiad zazdrościł jak zobaczy🙃

No to totalnie złe marki wytypowałeś, napisy na ramie się nie zgadzają

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PEDRO12 napisał:

To proste - wygodny, ładny, szybki, bezawaryjny, lepszy zauważalnie niż obecny (Romet Boreas 1x11) i żeby somsiad zazdrościł jak zobaczy🙃

Gt grade, giant revolt advanced. Spec diverge. Cannondale topstone. Scott addict gravel.

To jest mega wygodna rama

https://roweroweprzymorze.pl/rowery-gravel/311-995-rower-gravel-gt-bicycles-grade-carbon-expert-.html#/190-rozmiary-55

Z tych 2 co wkleiłeś to esker jest lepiej wyposażony. Ramy są tego samego poziomu. 

Jedyny fajny Ridley to kanzo fast. Chociaż designem się wyróżnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PEDRO12 Kross w rozmiarze L ma korbę 175mm i kierownicę 440mm, która w dodatku jest gięta do przodu, co zwiększa reach. Mam 180cm, 86cm przekroku, 193cm rozstawu rąk, jestem przyzwyczajony do wyciągniętej pozycji i byłem trochę zaskoczony, że nie musiałem wymieniać mostka na dłuższy.

M-ka wydaje się odrobinę za krótka, ale jeśli masz długie ręce i lubisz mocno agresywną pozycję, też może być alternatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Po zastanowieniu, poczytaniu nabyłem jednak tego Krossa 8.0 w rozmiarze L (cena się zrobiła taka, że grzech nie skorzystać 😀) Z powodu pogody testy na razie wstrzymane, ale już zadowolenie jest🤣

Edytowane przez PEDRO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...