Skocz do zawartości

[przednia przerzutka] Shimano Altus - problem z przerzutka


Liska

Rekomendowane odpowiedzi

W tym problem ze regulowałem ja wczoraj od poczatku i wogóle sie linka nie ruszała wózek tez dzis bawiłem sie z tym wozek robi minimalne ruchy a linka sie rusza kolejny raz jak zaczne od poczatku zrobi to marginale slady a ja potrzebuje gotowy rower na jutro a na seris nie oddam bo dosłownie te problemy stały sie po wymianie innej czesci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma duchów - manetka porusza linką, a linka przesuwa prowadnicę w przerzutce. Czy manetka działa z niezwykłym oporem? Czy pancerz linki nie wypadł z mocowań albo się nie zagiął? Prześledź drogę linki od manetki do przerzutki (czy może jest wewnątrz ramy?). Ile masz tarcz w korbie? I czy korba nie jest luźno na osi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam 2 tarcze korba jest nowiutka dosłownie wczoraj odebrana z naprawy w serwisie manetka z linka działa lnka nie jest zagieta a manetka działa bez oporu tak z mocnym luzem jakby nic nie było linka jest dosyc mocno naciagnieta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...