Skocz do zawartości

[sklep] buycycle.com


plou

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś miał okazję kupować coś w https://buycycle.com/pl-pl ? Fajne oferty w konkurencyjnych cenach można tam trafić.

Niby kupujący ma gwarancję i możliwość ewentualnego zwrotu, ale zastanawia mnie jak to wygląda w praktyce ? Bo jak wiadomo papier przyjmie wszystko :) 

A wypatrzyłem tam kilka sztuk które mocno przykuły moją uwagę i chętnie bym nabył któryś z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo blisko zakupu jednego roweru stamtąd. Trzeba pamiętać, że to nadal jest marketplace jak olx i zawsze dochodzi kwestia osoby, która dany rower sprzedaje. W moim przypadku kontakt był tak lakoniczny i trudny, że przez to zrezygnowałem.

Do ceny roweru należy doliczyć prowizję i abstrakcyjny koszt wysyłki.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Własnie czekam na rower z Niemiec...dzis został odebrany od sprzedawcy..kupiłem tydzień temu....zobaczymy kiedy przyjdzie.

Koszty wysylki w moim przypadku to 420pln.

Ubezpieczenie 480pln....

Koszt jest jaki jest, buycycle niby dostarcza sprzedajacemu opakowanie, instrukcje, umawia kuriera po odbior spakowanego roweru...załatwia wszystko, sprzedajacy ma tylko przygotowac paczke na czas...więc jak na Niemieckie warunki....nie wiem czy to tak drogo.

Ubezpieczenie i możliwosc zwrotu gdy rower nie bedzie jak w opisie...480pln przy rowerze za 10tys pln...

Powiem tak, jesli ten rower bedzie tak jak było w opisie podane i taki jak widziałem ba fotach, to bede i tak zachwycony.

W cenie usługi jest zatem pewnie wliczone potencjalne odesłanie roweru.

Jest kilka issue, np. Wrzucasz rower do koszyka, ale nie kupujesz go od razu - w nocy przychodzi email iz masz rabat 30euro na twoj koszyk. Okazuje się, ze jesli placisz w pln, to rabat jest 30pln ;-)))

Druga sprawa, nie można wybrać waluty, platność na te chwile byla ustalana po lokalizacji, czyli w pln dla Polando- nie dało sie tego zmienic, am kurs pln-euro byl z 10gr wyzszy niz w banku ;-))

Ale ...mimo tego wszystkiego i tak uwazam ze mam szanse na b.fajny deal.

Napisalem im, iz powinni dac opcje wyboru waluty, bo majac karte multiwalutowa, mozna zrobic jeszcze lepszy deal, bez tych turbo spreadow.

Generalnie ekipa buycycle odpisuje na maile.

Tak czy siak, czekam, bo może w tym tygodniu ...;-)))

Edytowane przez player123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktos się zastanawia czemu wysyłka kosztuje 400pln, spiesze donieść iż rower nadany wczoraj w Monachium, odebrany dzis, wydaje się iż szedł ok 25h....dla mnie grubo.

Rower przyszedl w olbrzymim kartonie. Zero uszkodzeń roweru, a nawet kartonu.

Jestem ultra zadowolony. Rower w stanid idealnym, jak nowy. Dostalem w komplecie papiery od pierwszego wlasciciela, carbonowa kierownice Ritcheya zamiast aluminiowej, finalnie zaoszczedzilem jakies 1700euro względem kupna tego samego roweru aktualnie w sklepie. ;'))

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KArton jest tak wielki, że rower MTB Full XC  L 29 cali wchodzi z zainstalowanym tylnym kołem , bez demontowania kierownicy. Z roweru zdjęte było tylko przednie koło, sztyca - chociaż nie wiem po co, bo i tak by sięz miesciłą spokojnie. Troche foli bąbelkowej na górnej rurze/kierownicy , przednie kolo oklejone dwoma okrągłymi kawałkami dykty  - wszystko to aby nie latało złapane na taśmę.  Sporo luzu w tym kartonie, dobrze ze karton nie robił fikołków. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak jak tu pisali, Trzeba miec swiadomość żę buycycle tylko posredniczy, a ocena roweru, ta ktora widzisz na stronie, to subiektywna ocena sprzedającego... wiec warto pomęczyć sprzedajacego o troche historri roweru, jakies dodatkowe fotki... pytanie o papiery :P

 

OK, gdy cos bedzie nie tak, można rower odesłac...byc moze wtedy ten rower przechwytuje buyccyle i robi z niego te rowery refurbish ... ale wydizalem conajmniej dwa takie rowery odnowione, ktore mialy tak zmeczone ramy, ze bym tego za żadne pieniadze nie kupił.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...