Skocz do zawartości

[Do 5000 zł] Rower uniwersalny


Rekomendowane odpowiedzi

Crossówka do jazdy z przyczepką jak najbardziej.

Co do roweru najważniejsze, aby był wygodny dlatego zapytałem o przymiarkę, bo to jest podstawa.

Co do kompatybilności przyczepki, czy fotelika to pytaj w sklepie na przykładzie konkretnych modeli, bo niby wszystko jest względnie uniwersalne, ale nie zawsze musi wszędzie spasować.

W kwestii klasy roweru i przyczepki na własnym przykładzie powiem, że na rowery (te do sportu) nigdy sobie nie żałowałem, ale kupujaą crossówkę wybrałem rower za niewiele ponad 2k, tylko dlatego, że jak się na nim przejechałem (jako chyba 5. z przymierzanych) to nie chciałem z niego schodzić - był jak szyty na mnie i to też często słyszę o Spec'ach.

Są przepłacone, ale dla niektórych przypadków mają coś w sobie.

Dla równowagi kupiłem przyczepkę za 2x tyle co rower ;), ale używam jej już 7 rok - teraz pakuję do niej 40kg labradora, a przydała się również do transportu materiałów budowlanych elektrykiem, tam gdzie nie mogłem dojechać autem, choć na początku zakładałem, że będzie w niej jeździło 1 dziecko przez max. 4 lata 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup wszystko w jednym sklepie gdzie skompletujesz i się przymierzysz. 

Nie będzie pasowało to oddasz. 

Super, nie ? 

Tylko że mówię o Decathlon i już czar prysnął He He. 

https://www.decathlon.pl/p/rower-trekkingowy-riverside-920/_/R-p-329787?mc=8610495 

https://www.decathlon.pl/browse/c0-sporty/c1-rowery/c3-przyczepki-rowerowe-dla-dzieci/_/N-bnrgoZ119nol6?Ns=sku.modelLowestPrice|1||sku.activePrice|0||sku.availability|1 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie wkurzają rowerzyści z przyczepkami jadący środkiem ścieżek rowerowych tak, że czasami naprawdę ciężko się wyminąć ale oczywiście nie zjadą do prawej krawędzi bo chyba nie mają wyczucia szerokości i boją się, że przyczepka wpadnie kołem na pobocze i się przewróci. Albo blokujący swoim "zestawem" pół skrzyżowania gdy np. czekają na zielone światło na skrzyżowaniu a ludzie jadący prostopadle do nich nie mogą przejechać bo rower + przyczepka jest tak długa, że totalnie blokuje cały przejazd. Uważam, że przyczepki do miasta to średni pomysł, a jak już ktoś tak jeździ bo ma no. dwoje dzieci to powinien pomyśleć też o innych użytkownikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak bywa i odnoszę wrażenie że z premedytacją jest to robione. 

Podobna sytuacja z golinogami jeżdżącymi w parach blokując ruch na drodze. 

Do rzeczy,  przyczepka jest wygodniejsza dla rodzica i pociechy ale bardzo niebezpieczna w mieście.  

Chorągiewka wysoko obowiązkowa. 

Pisałem też wcześniej o ubezpieczniu, ubezpieczeniu OC i następstw nieszczęśliwych wypadków.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...