Skocz do zawartości

[Simplon 3x9 gripshift] potrzebuję kupić takie manetki, nie wiem gdzie


gadek80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szwagier ma rower marki Simplon w którym manetki gripshift lewa płynna a prawa 9 przełożeń, już się rozlatują i chciał kupić nowe, pomagam mu  w tym.

Czy poradzicie mi gdzie to kupić?

Szukałem w google i nic, wpisywałem po niemiecku, zmieniałem region wyszukiwania i nawet jeżeli coś mi wyskoczyło to nie wiedziałem jak szukać, bo nie rozumiem niemieckiego.

Pomożecie jak to zrobić najprościej? Czyli kupić dwie manetki gripsh*t 3x9 lewa płynna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to ja też wiem że mogę zaryzykować i kupić. Może Ty mi kupisz a jak nie wyjdzie to spróbujesz zwrócić?

Prosiłem o pomoc gdzie i jak kupić takie manetki, a nie że można próbować z zamiennikami czy może mają taki sam skok, może przeczyta ten post osoba, któa ogarnia taką temetykę.

 

Edytowane przez gadek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz to po co się wypowiadasz, tym bardziej, że dla Ciebie Simplon to "Nie wiadomo co"

Skoro jest rower jego producent to i części też muszą do niego być. I tak, oczekuję aż ktoś mi może poda do nich link albo stronę gdzie mogę kupić, chyba jasno się wyraziłem z zapytaniem "gdzie i jak mogę kupić?" Po są takie fora, żeby otrzymać na nich pomoc. Gościu

Edytowane przez gadek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gadek80 napisał:

Skoro jest rower jego producent to i części też muszą do niego być.

To sobie kup prosto od producenta i nie zawracaj ludziom głowy swoją filozofią. 

9 godzin temu, gadek80 napisał:

Po są takie fora, żeby otrzymać na nich pomoc

Fora są po to żeby pomóc a nie odwalać za ciebie całą robotę. 

Oczywiście pomijam, że niewykonalną 

9 godzin temu, gadek80 napisał:

tym bardziej, że dla Ciebie Simplon to "Nie wiadomo co"

Aha, jest sobie mała manufaktura "simplon" o której słyszała w tym kraju garstka osób, zrobiła pewnie kilkaset różnych modeli gdzie nie ma najmniejszych szans na odnalezienie ich specyfikacji a ty oczekujesz, że napiszesz "simplon" "gripshift 3x9" i powszechnie wiadomo o który konkretnie rower chodzi a dane techniczne wszyscy zapamiętali xd Mniejsza w ogóle co to za rower,  a może mtb a może trekking a może cross, może ma 5 lat, może 10 a może 25

Kupiłem samochód oldsmobile, ma 5 biegową skrzynię biegów, która mi się psuje. Dajcie link do nowej, tylko ma pasować bo nie będę w ciemno kupował 

Edytowane przez Mihau_
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się nastawiałem na odpowiedzi takie otrzymałem. Wszyscy się znają na tym co jest w sklepie i do czego nie trzeba być znawcą, a jeżeli jakiś trudniejszy problem to rady w stylu kup i próbuj może będzie pasowało. Sam się już więcej dowiedziałem i wywnioskowałem z tego co piszą w specyfikacjach różnego osprzętu, więc nie dziękuję za pomoc już wiem czego szukać i co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, ty jesteś opóźniony. Nie podałeś żadnej informacji na temat roweru. Producent - kompletnie w Polsce nie znany, nie znamy modeli, roku produkcji, ani nawet typu. Nie zrobiłeś zdjęć ani manetek, ani innych części napędu, nie podałeś  nazwy modeli które pewnie są napisane na manetkach i przerzutkach. Więc na ile się narobiłeś, to takie odpowiedzi dostałeś.

Edytowane przez remover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...