Skocz do zawartości

[Kierownica Baranek] Szerokość


BPatryS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej w związku że w moim "Trabancie rc520"
Nie mogę się polubić z kierownicą 42cm przy szerokości barków +/- 50 cm

W sumie przejechałem już 2,5 tysiąca km i dalej bolą mnie dłonie,barki,ramiona
(Jazda robi się tragiczna powyżej 50 km i więcej)

To mam zakładać 44-46 cm ? Czy jakoś inaczej mam to mierzyć?

Uprzedzam że byłem na BikeFitting- wszystko co sugerowali- można wsadzić do pudła..
Nie wiem może dla prosów to działa, dla mnie pod turystykę rowerową wszystko mnie uwierało.

Ps. Tak jeżdżę w spodenkach z "Pampersem" z blokami m520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzysz od kości do kości. Ja mam 44 cm, w gravelu mam kierownicę 46 i jest ok. W szosie z drugiej strony mam 42 cm i na początku wydawało mi się za mało (szczególnie w dolnym chwycie), ale przyzwyczaiłem się i jest ok.

Może po prostu na chwilę obecną pozycja jest dla Ciebie zbyt pochylona.

 

mierzenie

53 minuty temu, SpinOff napisał:

Jak to ramiona? Co w ogóle może boleć w ramieniu?

pewnie mięśnie

Edytowane przez hulk14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa, no ja miałem jedno złamanie z przemieszczeniem kości, następnie łamanie chirurgiczne pod prawidłowe zrastanie- dalej uważam że coś słabo się zrosło ale gdzie moja wiedza a gdzie lekarzy.

Nie ważne najważniejsze że prosta kierownica na mtb nic nie boli, a jak uwiera to mam rogi i jest zacnie.

To samo chciałbym otrzymać na "baranku" oglądałem ten Webinar #2 Kierownice szosowe co koledzy tutaj zamieścili link, i dalej się bije z myślami że kierownica między 46-48 cm
Chociaż już jestem bardziej nakierowany na 46 cm bo 48 cm rzadko dostępne( i podejrzewam  że z każdym wymiarowaniem mogłem strzelić błąd) więc i tak chyba będzie lepsza 46 kierownica jak 42cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...