Skocz do zawartości

[błotniki] na opony 1,60x28


Mixons

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam kompletu błotników pełnych do roweru Cube Hyde Race, na oponach 1,60x28".

Jeżdżę cały rok, tylko po mieście, zależy mi żeby błotniki były stabilne, żeby nie było słychać ich obijania itd. Chciałbym też, żeby były w miarę lekkie lub łatwe do ściągnięcia. Główny problem to nie wiem jakie błotniki będą pasować do mojego roweru, możecie coś poradzić i polecić? Raczej nastawiam się na jakieś SKS-y. 

Załączam zdjęcia otworów w rowerze. 

received_525729869318012.jpeg

received_465897095587408.jpeg

received_3000016963624773.jpeg

received_839803407180092.jpeg

received_654407489535490.jpeg

received_2353918731448194.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć jeszcze otwór za mufą suportową na ,,poprzeczce " . Jeśli tak to każde klasyczne błotniki do kół 28" powinny pasować . Błotniki mają jakąś szerokość , często jest kilka wersji więc musisz zmierzyć u siebie szerokość opony i przestrzeni na błotnik . Na szybkie ściąganie nie nastawiałbym się .

Edytowane przez WaGiant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest coś takiego jak na zdjęciu. O ten otwór chodzi, rozumiem? Jeśli mam 42mm opony to np te błotniki będą pasować:

https://www.centrumrowerowe.pl/komplet-blotnikow-rowerowych-sks-velo-42-urban-pd9540/ ?

Czy muszą być parę cm szersze? Tak sądzę, ale wolę się dopytać. Jeśli muszą być szersze te by się sprawdziły: 

https://www.centrumrowerowe.pl/komplet-blotnikow-rowerowych-sks-routing-pd7525/?v_Id=148017 ?

received_5741753082543385.jpeg

Edytowane przez Mixons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z pierwszego linka to nie są klasyczne pełne błotniki . Taka hybryda . Mogą się telepać ale łatwiej je ściągnąć . Szerokość też raczej za mała , to tyle ile ma opona . Co prawda opona najbardziej chlapie ze środka ale boki też mogą coś zarzucić . Czy 46 będzie ok ? Dawne czasy kiedy używałem takich błotników , na pewno lepsze niż 42 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...