Skocz do zawartości

[Rower] Używany XC do 7000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam roweru do leśnych przejażdżek. Kilka razy w roku mam zamiar wyjechać w góry na single tracki np. do Świeradowa Zdrój. Bez żadnych maratonów ;) Chciałbym żeby rower był jak najlżejszy, miał dobry lekki amortyzator (dobrze by było gdyby była to reba, sid) rama była karbonowa i dobrze by było gdyby miał osprzęt z grupy XT, i rocznikowo nie był jakiś przesadnie stary, dlatego myślę że najrozsądniej będzie skupić się na sprzęcie używanym. Może poleciłby ktoś jakiś solidny sprzęt w dobrym stanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Polecam rower z lekką karbonową ramą, lekkim amortyzatorem - Reba, SID - na napędzie XT. Nie za stary i w budżecie do 7000 zł.
Mam nadzieję, że pomogłem. :)

 

A poważnie - uważasz, że będziemy za ciebie przeglądać OLX czy Allegro? Wysil się chociaż na tyle, żeby wrzucić jakieś interesujące cię oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz budżet 7K i szukasz używanego roweru ? Kupiłem dwa miesiące temu ROMETA za 4K w karbonie w całkiem fajnym osprzętem. Wymieniłem amor na REBE , koła DT SWISS , hamulce XT oraz manetkę do przerzutek XT wszystkie części nowe (amor zdemontowany z nowego roweru). Sprzęt nowy zdemontowany z roweru sprzedałem.  Rower wyniósł mnie 7,5K.Mam fajny rower w cenie gównianych Canondayly czy Specialized. Napisem na ramie się nie przejmuje :) w końcu mój pierwszy rower to ROMET PELIKAN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2022 o 19:15, Tygrysek2002 napisał:

... Kupiłem dwa miesiące temu ROMETA za 4K w karbonie w całkiem fajnym osprzętem. Wymieniłem amor na REBE , koła DT SWISS , hamulce XT oraz manetkę do przerzutek XT wszystkie części nowe (amor zdemontowany z nowego roweru). 

 

Nie wiem czemu ale jak to czytam to się śmieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...