Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, skom25 napisał:

każdy kto chociaż raz sobie coś popsuł, wie o co chodzi

Chodzi Ci o zrywanie plasterków z rany? Tylko...po co? Przecież organizm potrafi sobie z większością ran sam poradzić... A jak przebijesz sobie płuco kierownicą, albo wbijesz zębatkę w kość piszczelową, to i plasterek, i ogolona noga (czy tam wór jak w przypadku @Sobek82...) nie pomoże... :D

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TheJW napisał:

Chodzi Ci o zrywanie plasterków z rany? Tylko...po co?

Po to że jak założysz długie spodnie a masz pocięte nogi, to raz że nie pobrudzisz ubrania, a dwa że nie będziesz "tarł" o ranę. No i nie jestem pewny czy każdy w miejscu publicznym chce oglądać efekty kraksy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sugerujesz, że jak mam nieogolone i poranione nogi, to nie mogę założyć długich spodni :icon_question:
Poza tym niech się wstydzi ten kto widzi ;)
O ile u pływaków zawodowych jestem jeszcze w stanie zrozumieć golenie ( opory ), to u kolarzy płci męskiej ni cholery :no:
Pójdę dalej : jeśli aspirujący do bycia "pro" śmieją się z tych nieogolonych, to są po prostu żałośni - jak te złośliwe i obgadujące baby na bazarze, czy gdziekolwiek one tam są :icon_wink:
Facet to facet i nie powinien golić nóg - koniec, kropka.
Chociaż są kobiety, które się nie golą, to może na zasadzie równouprawnienia faceci jednak mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KrissDeValnor napisał:

Sugerujesz, że jak mam nieogolone i poranione nogi, to nie mogę założyć długich spodni :icon_question:
Poza tym niech się wstydzi ten kto widzi ;)
O ile u pływaków zawodowych jestem jeszcze w stanie zrozumieć golenie ( opory ), to u kolarzy płci męskiej ni cholery :no:
Pójdę dalej : jeśli aspirujący do bycia "pro" śmieją się z tych nieogolonych, to są po prostu żałośni - jak te złośliwe i obgadujące baby na bazarze, czy gdziekolwiek one tam są :icon_wink:
Facet to facet i nie powinien golić nóg - koniec, kropka.
Chociaż są kobiety, które się nie golą, to może na zasadzie równouprawnienia faceci jednak mogą...

A ja tam nikomu nie mówie czy ma mieć ogolone czy nie. Bycie PRO też nic nie ma do tego.

Dla mnie tak jest poprostu bardziej higienicznie i przyjemniej. Natomiast tak jak pisałem, nie nagrywam z tego powodu filmiku i nie opowiadam czy i jak sobie gole :D

Co do wyglądu prawdziwego mężczyzny, to nie zaczynajmy tematu, naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się brody, dlatego dziś ją zgoliłem ;)

"
Kolarze belgijskiej grupy Sport Vlaanderen nie będą mogli nosić brody. Powodem są względy estetyczne. – Chodzi o elegancję kolarstwa – powiedział dyrektor sportowy Walter Planckaert dziennikowi „Het Nieuwsblad”.

– Jesteśmy drużyną kolarską, a nie zawodnikami startującymi w motocrossie czy grającymi w rugby. Wydzieliny z nosa czy resztki jedzenia na brodzie kolarza w trakcie rywalizacji – to jest brzydkie – dodał Planckaert, zwycięzca Amstel Gold Race z 1972 r.  "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...