Skocz do zawartości

[3000 zł] Miejskie MTB


maciejj.maciejj

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie teraz czegoś na kolach 26 to taki pewny sposób zutylizowania kasy bez sensu. Wybór części jest coraz mniejszy i gorszy. Chociaż  by opony, większa część tego co można by wybrać na miasto w rozmiarze 2.0 nie istnieję w wersji 26''.

I tak już z ciekawości spytam, czy autor wie, że osłonę korby można dokupić? Czy to dedykowaną do korby czy to uniwersalny wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor jest trochę zielony, dlatego pyta na forum.

Jadę do serwisu teraz i jeśli uda się zamontować pełne błotniki oraz osłonę na korbę i łańcuch, to temat będzie nieaktualny. (chociaż miałem już podejście do tematu pełnych błotników i się nie udało)

A jeśli się nie uda, to kupuję ramę, taką która się nada, przekładam większość części ze swojego Krossa Level A6 2011, modyfikuję resztę i jazda. 

@removerCzy 27,5" to dobry kompromis w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.5 to może jeszcze w teren.

Nie jeżdżę w ogóle po serwisach, ale znając życie to jak nie będzie dedykowanych otworów pod błotniki to się nie będzie dało... Ot, taka oto historyja 😀. Nikt w serwisie nie będzie kombinował z przestawieniem mocowania błotnika, wzmocnieniem, gwintowaniem, przedłużaniem, podkładaniem itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem dziś w serwisie, chłopak zupełnie rozumiał moje dziwactwa i spokojnie zamontuje mi pełne błotniki i osłonę na korbę i łańcuch. Do tego wymieniam kierownicę, siodełko + jeszcze parę pierdół i będę zadowolony. Nawet doradził mi, żebym jeszcze przejeździł zimę na obecnych oponach, więc jestem bardzo zadowolony.

 

Pokażę efekt, jak będzie gotowy.

@some1 przepiękny, ale dyskwalifikuje go cena i cienkie opony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maciejj.maciejj napisał:

Napisałem czego szukam, ludzie wyżej chcą pomóc, a Ty musisz być niemiły.

Nie mam na celu być niemiłym, tylko podpowiadam że warto wyjść spod kamienia pod którym ukrywałeś się ostatnie kilka lat i dodatkowo nieco popracować nad techniką jazdy ;)

Ja też lubię nietypowe rzeczy, ale nietypowe nie musi znaczyć bezsensownego trzymania się jakichś dziwnych przyzwyczajeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...