Skocz do zawartości

[Rodos] co warto zobaczyć


FigoiFago

Rekomendowane odpowiedzi

Rodos szosą to się jedzie po prostu na około. Ta cała "Kolumbia" leży na tej pętli. Mtb nie miałem okazji. 

A co do zwiedzania, no to wiadomo że samo Rodos (Miasto) to bajka można godzinami łazić, masz też Lindos na trasie. Mnie akurat to zainteresowało jak robiłem tę pętlę. Jakieś plaże motylki etc... to już robiłem samochodem. 

A jeszcze jedno... to nie Majorka... rowery mają jakie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa tygodnie temu. Choć nie rowerem. Szosa po szosie samobójstwo. Autobusy, skutery, quady, samochody itd. Mtb super, choć trzeba mieć nogę, góry są, zjazdy podjazdy, ja byłem na południowej części wyspy, od miasta Rodos aż za lindos czyli jakieś 50-60km po drodze kilka fajnych plaż, zatoka Quinna, plaża przy lindos. Żeby coś zobaczyć to myślę że tylko mtb. Wszędzie żeby dojechać szutry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 ja byłem na południowej części wyspy, od miasta Rodos aż za lindos 

Tak to jest najbardziej ruchliwa część tej pętli, ale trochę przesadzacie nawet tam nikt mnie nie rozjechał. Ja miałem bazę w Ialysos, tam jak się jedzie na południe to nie ma prawie ruchu, dopiero jak się zbliżasz do Lindos to zaczyna trochę gęstnieć. Ale bez przesady są se skuterki, samochody no i jadą sobie... mijają Cię i tyle, tylko właśnie pomiędzy Rodos a Lindos trochę trzeba uważać... ale szosa to szosa nie jest gorzej niż gdziekolwiek indziej w Europie, na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...