Skocz do zawartości

[rama trail 15"] BX HT-01 do ścieżkowca


Dokumosa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania ramę Brand-X HT-01 (marka wiggle/chainreactioncycles) do zbudowania trailówki/ścieżkowca dla dziecka. Rozmiar S (15"). Pod koła 27,5" (na szerokość wejdą conti 2,4"). Rama użytkowana 2 sezony przez mojego syna (stąd kilka rys się znajdzie). Bardzo przyzwoita geometria (wymiary poniżej).Główka tapered. Przystosowana do amortyzatora o skoku 120-130mm. Pod standardową piastę 135x10 (qr). W komplecie nowe stery maszynowe ZS44xZS56 (miski wprasowane) oraz obejma sztycy. Mocowanie hamulca IS, mogę dołożyć adapter IS-PM do tarczy 160mm. Aktualnie syn przesiadł się na 17" (dokładnie ten sam model) więc za rok/dwa i ta będzie również do sprzedania.

Pierwsze zdjęcie to rower, który był zbudowany na tej ramie.  Ew. więcej zdjęć ramy dla zainteresowanych.

Odbiór tylko osobisty (Warszawa (Mokotów/Ursynów), Ostróda). Chcę za tą ramę 499zł (do lekkiej negocjacji).

20190811_132420_resize.thumb.jpg.abde615aa7428d1c35bffae3a6aa99f7.jpg

 

 

20210828_121824_resize.jpg

20210828_121844_resize.jpg

rama_wymiary_1.jpg

rama_wymiary_2.jpg

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...