Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przejdę może od razu do sedna.Chciałem wymienić przedni i tylny hamulec niestety po zdjęciu klamkomanetki zupelnie nie mam pomysłu jak poprowadzić linkę.Szukalem na yt,ale nie znalazlem tam materiałów,które mogłyby mi to jakoś rozjaśnić dlatego zwracam sie do Was drodzy koledzy i koleżanki o pomoc😆A moje drugie pytanie brzmi.Czy do modelu shimano 105 (tak jest napisane na klamkomanetce) będą pasować te ochraniacze gumowe?https://allegro.pl/oferta/gumy-shimano-105-st-5700-do-klamkomanetek-10646337005  

Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam:)

20210515_153208_resize_19.jpg

20210515_153024_resize_96.jpg

20210515_153302_resize_52.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nickname1
      Siemka!
      Oczekuję na szybką odpowiedź od paru dni poszukuję rower za 2000-2500 nie jestem zdecydowany,ponieważ przeszukując forum nie znalazłem odpowiedniego do swoich potrzeb.  Jestem amatorem w tej dziedzinie i oczekuję odpowiedź od expertów ale do rzeczy chciałbym żeby rower miał dobrą przezutkę typu (Deore najlepiej, alivo) hamulce hydrauliczne jestem chlopcem o wzroscie 165 cm i 60 kg rama 17 
      Z góry dziękuję i pozdrawam 
    • Przez adambramorski1122
      witam posiadam rower typu bmx i ostatnio postanowiłem wymienic suport w tym rowerze lecz jak za pierwszym razem zamówiłem całą oś z miseczkami i łożyskami rozmiar 43,1 to miseczki były za duże a nie umiem znalesc mniejszych pomocy co mam zrobic . macie zdjęcie tego co zamówiłem 

• Przez kacper123145
      siemka  zamierzam zaczynać moją przygodę z rowerami na wyższym poziomie  bo do teraz jeżdze na sztywniaku i moj rower  juz sie  nie nadaje na latanie na jakie ja chciałbym sobie pozwolic  . Niestety nie  potrafie znalesc zadnego roweru podemnie. rower jaki chciałbym kupic to jakis full lub enduro (nie hardtail)
      o mnie:
      lat 13
      wzrost 167
      budzet:5000zł
      proszę o pomoc 

• Przez alpriv
      Witam, zamawiał ktoś kiedyś rower na stronie swiatrowerow.com.pl? Mam na oku ten oto rower https://swiatrowerow.com.pl/marin-bobcat-trail-3-2021.html, ale nigdzie indziej nie mogę go znaleźć, a nie jestem w stanie znaleźć konkretnych opinii.
      Z góry dziękuję.
    • Przez Mateuszj88
      Na początku chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać i przechodzę do rzeczy. Potrzebuję przewieźć na dachu 20" rower syna w bagażniku thule 598. Czy mogę go złapać ramieniem tak jak na załączonym zdjęciu? Gdy próbuję złapać za dolną rurkę to koła nie wchodzą do końca tak jak trzeba w swoje uchwyty. Gdy jest złapane jak na zdjęciu, z kołami jest wszystko ok. Trasa będzie długa, prawie 500 km. Bardzo proszę o informację czy taki przewóz będzie bezpieczny czy muszę kombinować dalej. 

• Dodaj nową pozycję...