Skocz do zawartości

[4-5k] Rower miasto i teren


Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, i zaraz się znowu zacznie udowadnianie że "terenófko to wszendzie wjedzie to siem nadaje, elo" ;) 

No wjedzie, co nie znaczy że jest to optymalne do tego, żeby nie powiedzieć męczące.

Niemniej z pytania wnioskuję, że autor tematu to kolejny "młody gniewny" co to się pokręci rowerem po osiedlu i od biedy podjedzie gdzieś "pohopać" z krawężnika czy jakiejś muldy co to ją ukopie w kolegami w okolicznym zagajniku. W każdym razie nie będzie to nabijanie kilometrów tylko zabawa.

Ja bym do tego sugerował poszukać czegoś używanego, niech już będzie że nawet traila, w granicach max połowy wymienionej kwoty - przynajmniej nie będzie żal jak zajawka przejdzie, a i dobrze jakby części w razie czego nie kosztowały dużo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jeżdżę więcej po mieście, ale czasem tez chce gdzieś sobie zjechać czy wjechać na jakąś górkę gdzie nie ma asfaltu, bo jest tylko jedna droga, czy na przykład jakiś mtb by się nadal. A i nie młody gniewny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postawmy sprawę jasno - po prostu chcesz rower mtb bo tak i bo taki Ci się podoba. Nie Ty pierwszy i nie ostatni ;)

Wytypuj sobie kilka modeli w podanej kwocie, jakichkolwiek które się spodobają, sprawdź który jest rzeczywiście dostępny bo ostatnio z tym krucho i kup go. Serio, nie ma się co doktoryzować na forum - za 4 czy 5 tysięcy nie dostaniesz złego roweru, a jego możliwości i tak nie wykorzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam typowo miejski rower, ale znajduję też przyjemność w jeździe fullem po mieście - krawężniki, dziury - nie ma problemu. Na miejskim jest wygodnie, są dobre błotniki i oświetlenie, ale nie jest bardziej efektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to roweru do szpanu na osiedlu. U mnie kręci się trochę takich. Full Enduro do kręcenia się po mieście, zrobienia Wheelie i wskoczenia na krawężnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...