Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

centrumrowerowe nie oceniam bo robiłem zakupy dosyć dawno - zamówiłem opony, przyszły z nazwą jak zamawiałem ale miały inny bieżnik od tego co byn na zdjęciu na ich stronie - zwrot pieniędzy i kosztów przesyłki - czyli okej

 

https://www.decathlon.pl 

Opinia: pozytywna

zamówiłem rower przez stronę internetową - RR 520 z "odbojnikiem" U-Fit 80 a dostałem z odbojnikiem SR Suntour XCR 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.mizu.bike - mega pozytyw.

Fajne wieszaki rowerowe. Byłem 'pomacać' osobiście bo mieszkam w tym samym mieście co właściciel tego sklepu - fajny gość. Na razie robi tylko pod zamówienie. Łatwy i szybki kontakt, wiadomo co się z zamówieniem dzieje. Swój wieszak dostałem po 8 dniach, czyli szybciej niż deklarowany czas realizacji na stronie produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadelo/CentrumRowerowe

Wtorek - zamówienie około 15, więc myślę ok jutro (tj środa) wyślą

Środa - mail brak magnesu do kadencji, czy chce zamiennik - no spoko nawet, dali w tej samej cenie, pewnie i tak go znów zaraz zgubię (jako zamiennik, sam magnes, bez tego plastikowego gniazda)

Czwartek - kolejny mail, nie ma pompki którą zamówiłem, pytanie czy może być inny kolor albo czy chce inną

No dramat, czy nie mogli raz a porządnie sprawdzić co mają a co nie? Magnes jeszcze spoko bo na stronie była 1 sztuka dostępna, ale pompek to było z 10 szt.

Jestem pewien, że dzisiaj tego nawet nie wyślą, pewnie może w poniedziałek będzie, o ile wszystko się uda.

Jako smaczek, magnes do kadencji i pompka, to było całe moje zamówienie.

Na stronie nadal wisi, że czarnych SKS jest 6szt dostępnych

Ocena: Negatywna

Edytowane przez sipioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiggle.com- POZYTYW.

Pozytyw , bo kupiłem amorek 200 ojro taniej niż normalnie. Historia- wrzuciłem amorek do koszyka przy cenie cirkaebałt 400 Ojro ( gdzie cena mnie się wydawała podejrzanie wręcz niska ). Na drugi dzień cena podskoczyła do 600 ojro. Kontakt za pośrednictwem emalji i czatu- sorki, zmiany cen, fluktuacje na rynku, różni dostawcy ( ?????? ) . Rili sory.  Po czym wieczorem cena spadywuje na 400 ojro, co skutkuje kliknięciem Kup. Jak paczka wyszła od nich , cena znowu skoczyła na prawie 600. 

Taka sytuacja.

Bikeinn- POZYTYW. Jak zawsze.

Bike-Discount- POZYTYW. Jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowertour.com - NEGATYW

Tydzień temu (poniedziałek) zamówiony przymiar do łańcucha.

W czwartek dzwonię - odpowiedź jutro wyślemy.

Dzisiaj (poniedziałek) dzwonię, to odpowiedź że wyślą dopiero czwartek lub piątek bo mają dużo zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chainreactioncycles.com   -    NEGATYW

Kupiłem rebę RL 29". Amortyzator został zapakowany luzem w karton w którym swobodnie latał na wszystkie strony. Żadnych wypełnień. Nawet żadnej folii bąbelkowej. W efekcie pokrętło rebound do wymiany, jakieś tam inne drobne obicia bo w kartonie były jeszcze inne duperszwance. Nie mogę nazwać ludków odpowiedzialnych za pakowanie inaczej jak idioci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyklisci.com, mimo małych nieporozumień - chłopaki nie zaksięgowali wpłaty i musiałem dosłać potwierdzenie przelewu OcenaPozytywna

pgbikes allegro drugie, czy trzecie zamówienie OcenaPozytywna

grawitacyjny-pl allegro, tak jak wyżej  OcenaPozytywna

Kallistosport allegro, tak jak wyżej  OcenaPozytywna

rowerowyraj_pl allegro, tak jak wyżej  OcenaPozytywna

 wwwAXEL-SPORTpl, allegro, tak jak wyżej  OcenaPozytywna

republicbikes, allegro, tak jak wyżej  OcenaPozytywna

biostern.abstore.pl - klasa sama w sobie, jak zawsze OcenaPozytywna

Media Expert, zamówienia za pośrednictwem strony internetowej - odbiór osobisty w sklepie OcenaPozytywna

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...