Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

ctbike.pl - Negatyw

 

Zamówiłem towar w czwartek 13 sierpnia, od razu zapłaciłem , po chwili dostałem potwierdzenie że mają już pieniądze. Wczoraj wysłałem maila z zapytaniem czy przesyłka jest już w drodze. Przed chwilą łaskawie odpisali że zostanie wysłana dopiero jutro. Dla mnie to nie do pomyślenia. Człowiek czeka na przesyłkę , a tu się okazuje że tydzień czasu na wysłanie przesyłki to za mało. Towar widnieje jako dostępny. Więcej w tym sklepie nic nie zamówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie dtbikes, co pisałem na poprzedniej stronie:

Ostatecznie udało mi się uzyskać rekompensatę finansową za uszkodzenia bez wchodzenia na drogę sądową. Także przynajmniej pod koniec trochę się sprężyli, to na pewien drobny plus w tym całym nieszczęściu.

Szkoda jedynie, że tak długo to trwało (reklamacja rozpatrywana łącznie 1.5 miesiąca), zmarnowałem mnóstwo czasu na najróżniejsze pisma/maile/telefony, i że zareagowali dopiero kiedy musiałem zmienić ton z miłego na stanowczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: rowertour.pl

opinia: pozytywna

 

wszystko ok, przed zakupem napisałem czy wszystko mają, szybka odpowiedź. Prosiłem tylko o wysyłke na konkretny dzień (piątek) paczka przyszła w czwartek. Wysłana we środę pocztą polską. Podejrzewam, że zrobili dzień zapasu jakby poczta nawaliła. Ale ogólnie wszystko ok.

 

swoja drogą może ktoś zrobił by jakies zestawienie sklep - opinie, ile negatywnych, ile pozytywnych, byłoby wtedy przejrzyście?

 

Niestety, ale chyba muszę zmienić swoją opinie na temat tego sklepu. Po wyjeździe na nowych oponach okazało się, że obie maja lekkie peknięcia na bokach. Chciałem je zareklamować, napisałem już dwa maile, ale od tygodnia totalna ignorancja, nie zamierzają mi odpisać, tym samym olewają klienta. Kupione, zarobione to już nic więcej ich nie obchodzi. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorem nie jestem, ale czy można prosić wszystkich wypowiadających się w temacie o trzymanie się standardu, czyli:

 

Sklep: nazwa_sklepu

Ocena: negatywna/pozytywna/neutralna

I dopiero dalej wylewane żale, czy pochwały

 

 

 

Z góry dziękuję w imieniu wszystkich przeglądających temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerek.pl

Ocena: pozytywna.

 

Zakupiłem u nich korbę plus zewn. łożyska- atrakcyjna cena, błyskawiczna wysyłka, a towar pierwsza klasa. Na każdym etapie realizacji zamówienia informacja mailem. 

 

Sklep: bitul.pl

Ocena: pozytywna.

 

Zakupiony klucz do łożysk HT II- jakość wielokrotnie potwierdzona przez forumowiczów, więc nie ma się co rozwodzić. Wart jest podkreślenia bardzo dobry kontakt ze strony obsługi- tak trzymać.

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: bikeman.pl
ocena: pozytywna

 

Kolejny zakup w tym sklepie, kolejny raz bez zastrzeżeń. Polecam.

 

sklep: krypton.pl / greg 
ocena: pozytywna

 

Latarka EDC X1 plus komplet akcesoriów. Sprzedający pomocny, czas realizacji zgodnie z wcześniejszą informacją (3-4 dni), polecam.

 

sklep: republicbikes.pl
ocena: pozytywna

 

Zamówienie złożone w niedzielę wieczór, we wtorek otrzymałem paczkę. Polecam.

 

sklep: grawitacyjny.pl
ocena: pozytywna-

 

Zamówione okulary + koszulka. Otrzymałem okulary w innej wersji niż zamówione. Po odesłaniu paczki do sklepu okazało się, że błąd stoi jednak po stronie producenta, który niepoprawnie naniósł indeks produktu na opakowanie. Kilka dni później otrzymałem kolejną paczkę, tym razem z zamówionymi przedmiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: avebmx.pl

ocena: pozytywna

 

zamówienie złożone późnym wieczorem w piątek, we wtorek towar już był u mnie. mogę z czystym sumieniem polecić.

 

sklep: ctbike.pl

ocena: neutralna

 

pierwsze zamówienie na gripy złożyłem w tym sklepie chyba w lutym tego roku. dostałem informację, że jest w trakcie realizacji itp. za dwa dni mail z informacją, że niestety gripy w tym kolorze są niedostępne. propozycja zakupu innych w podobnej cenie lub zwrot kosztów. wybrałem drugą opcję, do trzech dni pieniądze były na koncie.

na początku września br. znów zobaczyłem na stronie sklepu informację o dostępności gripów, mając w pamięci poprzednią historię tym razem zadzwoniłem jeszcze do sklepu z pytaniem czy faktycznie są. po sprawdzeniu stanu, sprzedawca poinformował mnie, że w sklepie nie ma, natomiast w piątek będą zamiawiać z magazynu i towar najpóźniej we środę będzie u mnie. więc złożyłem zamówienie, zapłaciłem i uradowany czekam na przesyłkę :) oczywiście dostałem maila o realizacji zamówienia i ... kolejnego, że niestety, ale chwyty nie są dostępne w tej chwili, może będą w marcu 2016. znowu możliwość zakupu innych bądź zwrotu pieniędzy.

niestety, na stronie internetowej sklepu nadal te gripy widnieją jako dostępne wprowadzając w błąd potencjalnych kupców.

więcej tam zakupów robił nie będę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: www.sportset.pl

ocena: mega pozytywna!

Szeroki wybór odzieży rowerowej, fachowa pomoc przy wyborze ubrań!
Zamówiłem przez internet ocieplające nogawki oraz przeciwdeszczowe ochraniacze Endura i bluzę softshell Rogelli.
Odebrałem wszystko w sklepie stacjonarnym przy Obozowej 95 w Warszawie. Na miejscu dokupiłem jeszcze czapeczkę pod kask Bontragera.
Miła obsługa, przyjemna atmosfera - na pewno do nich wrócę - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: metrobikes.pl
ocena: pozytywna

Para butów Northwave Rocker. Dobry kontakt i podejście do klienta.
Zamówienie i przelew w środę, w piątek w południe był już kurier. Powiedziałbym, że za szybka dostawa, bo nie zdążyły dotrzeć do mnie żadne e-maile o realizacji czy wysyłce, ale to szczegół.
Polecam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: pozytywno-neutralna

To mój drugi zakup u nich, poprzedni bez problemu. Ostatni zawiódł na jednej linii. Kupowałem chwyty Ergon GP4, wiadomo było, że ich nie ma na stanie, wysłali zamówienie, ale nie udało się zrealizować, bo u dostawcy nie było. Skutkiem tego opóźniło się wszystko. Potem uzgodniliśmy ze sklepem inne towary w zamian i nawet sporo sprowadzili w znacznie krótszym czasie. Jeżeli jednak komuś zależy na czasie i chce kupić coś, co muszą dopiero sprowadzić, to może być różnie. Maja natomiast niezłe ceny, na wiele rzeczy znacznie poniżej katalogowych.

 

Sklep: bikeman.pl

Ocena: pozytywna

U nich kupiłem chwyty Ergon GP4, dobry kontakt, wszystko posprawdzali. Realizacja błyskawiczna. Ceny jednak katalogowe.

Edytowane przez Blondas01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sklep: centrumrowerowe.pl
ocena: pozytywno- neutralna:

Duży wybór towaru, dobra komunikacja telefoniczna ze sklepem, ceny i promocje dobre. Ale długi czas oczekiwania na niektóre artykuły, ostatnio wpadka z brakiem zamówionego towaru...


sklep: cycleshop.pl
ocena: pozytywna:

Błyskawiczna dostawa towaru do paczkomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: sport-bike.eu

ocena: pozytywna

 

Miałem problem, żeby dostać w okolicy siodło SPORTOURER Zeta Comfort Gel, szukałam po kilku sklepach internetowych i stacjonarnych, aż w końcu trafiłam do sport-bike.eu Co prawda nie mieli wtedy tego siodła w magazynie, ale szybko złożyli zamówienie i trzy dni później mogłam odebrać już swój zakup. Siodło bardzo dobrze się sprawuje, jest mega wygodne i doskonale amortyzuje wszelkie nierówności na drodze. Dużo poruszam się rowerem, dlatego ważny jest dla mnie komfort jazdy. A sklep poradził sobie z zamówieniem rewelacyjnie i na pewno będę tam jeszcze wracać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...