Skocz do zawartości

[Rower Trekkingowy] Kross Trans 2.0 SR czy Indiana X-road 1.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się  pomiędzy dwoma rowerami: 

1. https://kross.eu/pl/rowery/turystyczne/trekking/trans-2-0-sr-damski-szary-czarny-matowy

2. https://rowery-indiana.pl/rowery-trekkingowe/269,x-road-10-d19-28-2020-28-19-kremowy

Czy jest duża różnica między tymi modelami? Który jest bardziej warty uwagi? 

W KROSSIE przerzutki Sunrace natomiast INDIANA Shimano, które lepsze? 

Co powiecie jeśli chodzi o osprzęt? 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Potrzebny bagażnik i błotniki?

POTRZEBNY! 😤

Błotniki i bagażnik są po to, by rower skutecznie pełnił normalną, praktyczną funkcję transportową, a nie był tylko wybrykiem do wykorzystywania w sprzyjających warunkach. Błotniki - by nie schodzić z roweru upieprzonym po uszy. Bagażnik - by w każdej móc coś wygodnie wrzucić do sakwy, a nie być zmuszonym do rolowania "fancy inaczej" podsiodłówki. Z błotnikiem i bagażnikiem nie musimy się zastanawiać "a jest mokro?, a co ja muszę wziać ze sobą?", tylko łapiemy rower i używamy.

Łapiącym za klawiaturę przypominam - pytanie dotyczy roweru miejskiego/trekkingowego, więc - TAK, bagażnik i błotniki są POTRZEBNE!

☺️

Szy.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szy, spokojnie, nie denerwuj się 😛. Ja nie jestem @wkg (bez urazy Witek 😉) i nie będę się dochodził nad sensem bagażnika i błotników (sam ich używam), ale pytam, bo wiele osób nie zna innych rowerów. "Pan" w sklepie powiedział, że taki i taki chcę. Nieważne, że będę jeździł w słoneczne dni 5 km ścieżką rowerową do kolegi, ale wszystko musi być. Dlatego pytam i jak ktoś dalej twierdzi, że chce to OK. Doradzimy 😉

Niestety z tych rowerów ja nic nie polecę, a wręcz odradzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, szy napisał:

pytanie dotyczy roweru miejskiego/trekkingowego, więc - TAK, bagażnik i błotniki są POTRZEBNE!

Zakładając, że pytający wie, co mu potrzebne :)

 

18 minut temu, chudzinki napisał:

Ja nie jestem @wkg (bez urazy Witek 😉)

Spoko :) Dziś nie będę zbawiał świata :)

Zresztą śwat do oczywistych oczywistyości woli dochodzić na własnych błędach :D

35 minut temu, szy napisał:

Błotniki .................... są po to, by rower skutecznie pełnił normalną, praktyczną funkcję transportową,

Ja się absolutnie zgadzam :)  

35 minut temu, szy napisał:

Bagażnik - by w każdej móc coś wygodnie wrzucić do sakwy, a nie być zmuszonym do rolowania "fancy inaczej" podsiodłówki.

Ależ oczywiście ! Torebusiowanie wsteczne uważam za wymysł marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...