Skocz do zawartości

[Rower Elektryczny] Ecobike trafik pro, s-cross, x-cross, e-bike, elektyczny, bafang, manetka gazu


Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zakupu żonie eletryka, wcześniej szukałem używek firmowych, ale zamierzam jednak kupić nówkę sztukę ze sklepu Ecobike

Wiadomą sprawą jest że przy wyborze marki przeważyła cena w stosunku do zachodniej konkurencji, i ta manetka gazu(na tym mi mocno zależy) którą ma Ecobike w standardzie

jeszcze na żywo tego nie widziałem, tylko rozmawiałem ze sprzedawcą telefonicznie

Może ktoś używa takiego sprzętu i może cos podpowiedzieć, głównie jak ta manetka działa

Zamierzam zakupić z baterią 16ah, ewentualnie 17,5ah

ogólnie rozważam takie modele

5900
 
lub to samo mechanicznie tak mi sie wydaje,  tylko inna rama i bateria w ramie ale tez tej samej wielkości tylko czarny kolor 7400
 
i nowy model tego co wyżej 7600
 
Jakieś doświadczenia?
albo propozycja produktu konkurencyjnego
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka gazu? Toż to nie wpisuje się w definicję e-bike'a. Znam przypadek znajomego, który miał kolizję na DDR z dostawcą żarła na takim wynalazku. Wezwana na miejsce policja po zwróceniu uwagi, że jeden z pojazdów rowerem nie jest zamiast zakończyć postępowanie na mandacie sporządziła wniosek do sądu. Ma być powołany biegły, który ustali itd. itp. Raczej niespecjalnie przyjemna perspektywa najbliższych miesięcy dla jednego i jeszcze mniej dla drugiego.

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Robur82 napisał:

manetka gazu(na tym mi mocno zależy)

Pomyliłeś fora, to jest rowerowe a nie motocyklowe :)

Zakładam, że ten motorower zostanie zarejestrowany, a użytkownik ma odpowiednie uprawnienia do prowadzenia? I na DDR tym nie pojeździsz, ale za to otworem stoją drogi po których nie można rowerem ;) 

Cytat

ROWER POSIADA ZAPAS MOCY DO 560 W, LECZ FABRYCZNIE JEST ZABLOKOWANY DO MOCY 250 W WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW. KLIENT NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ MOŻE ODBLOKOWAĆ SILNIK.

Standardowe cwaniakowanie... To należy piętnować a nie kupować.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku jeżdże Ecobike RS

https://www.rowery-elektryczne.pl/produkt/465/rower-elektryczny-ecobike-rs-19

Przejechałem niespełna 3tys,km ,śmiało mogę  go polecić.Rower głównie użytkowany w terenie ,możliwość odblokowania  świetnie się sprawdza na drogach szutrowych i leśnych.

Co do manetki gazu ,świetny gadżet ,pozwala przeprawic sie przez błota, kałuże,pomaga przy ruszaniu na mocnych i stromych podjazdach.Jest to malutka dzwigienka na kierownicy,którą tez możesz odblokować,normalnie działa jako tryb Walk i wspomaga do prędkości 5km/h.Po odblokowaniu udało mi sie jechać bez pedałowania 42km/h, na drodze szutrowej.

Samo odblokowanie, to kilka kliknięć klawiszy na wyświetlaczu.Tak ,że po scieżkach rowerowych to  na blokadzie ,a jak już wjeżdżasz w teren to można poszaleć.

Te rowery ,które zaproponowałeś maja tylni napęd więc w terenie gorzystym na pewno bedzie ciężej niż na płaskich trasach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek zosta zakupiony

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elektryczny-ecobike-s-cross-l-black-19-250560w-bat-16ah-CID767-IDHvS3x.html#feacf0f1b8

przejechane 10km, bo weekend mamy jaki mamy, jak trochę pojeździ zona to napisze jak to sprawuje się

po rozblokowaniu 45 już jechałem, więc działa

Jak ktoś wyżej napisal, żeby rowery z możliwością jazdy na manetce wykluczać, czy ich producentów omijać szerokim łukiem, jak mu będzie lepiej niech tak robi

Albo niech zapisze się do partii i pomyśli, co jeszcze państwo może nam uregulować, nakazywać, zakazywać, jak tak dalej pójdzie to będzie reugulacja miedy z żoną można baraszkować

Ja natomiast ciszę się z tego rozwiązania, i zamierzam z niego korzystać-znaczy się żona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...