Skocz do zawartości

[Rower dla syna] Lekki i z amorkiem powietrznym


maniakk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam w miarę lekkiego roweru dla 10-11 latka. Wzrost 154, waga 45 kg

Wcześniej miał FROGa 24 cale, bez amorka. 
Teraz zastanawiam się nad 

https://www.bikester.pl/serious-superlite-26-disc-kids-white-1132100.html#rating

https://www.sklep.dzieciakiwplecaki.pl/?336,rower-frog-69-mtb-szary-metalik-neonowy-zielony

Cena Froga trochę mnie przeraża, ale rzeczywiście jakość i "lekkość" była super przy obecnym Frogu. Młodszy syn miał 20 calowego Gainta i zapakowanie go na wieszak było o wiele bardziej kłopotliwe niż większego FROGA. Mam 3 synów, rower który teraz kupię zapewne będzie używany przez każdego :) 10/7/3 lata; Chce kupić coś lepszego bo sprzęt będzie używany kilka lat, ale cena 3200 zł trochę wysoka (nie jest to poza moim budżetem), ale jeżeli wart swojej ceny i różni się mocno do Serious'a to zakupie:) 

Może macie coś innego do polecenia ?

Z góry dziękuje za pomoc. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W sumie jak ma być dla dzieciaka i amor powietrzny to musi być dedykowany dla dzieci, jak ten Frog na przykład. Zwykłe widelce powietrzne po napompowaniu tak, żeby górne golenie całkiem wyszły z dolnych będą za twarde pod 45kg. Dobrze by było jeszcze dopytać jaka minimalna waga rowerzysty pod ten amor we Frogu, bo w opisie jest tylko lakoniczne że  " Specjalny widelec pneumatyczny "Frog Bikes junior 26" z blokadą skoku i regulacją sztywności,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower zazwyczaj serwisuje tam gdzie go kupuje :) Części z tego co się dowiadywałem są dostępne, poprzedniego Froga oddałem na serwis miesiąc temu i wszystko wymienione, więc o to się nie boje. Bardziej chodzi mi o to czy jest sens kupować Froga za 3000 zł :) w sensie czy jest wart swojej ceny. Czy może jednak taki Serious wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...