Skocz do zawartości

[kask] giro agilis


znajomy

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Giro Agilis MIPS, jedyny kask, który pasował na mój niewymiarowy łeb i w którym właśnie NIE wyglądam jak grzybek z Mario. :)
Niestety kask okazał się dla mnie nieodpowiedni, ponieważ głowę mam szeroką raczej po bokach, a w miejscu regulacji pokrętłem jest "standardowa", przez co kask jest skręcony na maksa, a mimo to nieco się na głowie przesuwa. Używam go więc aktualnie jako kasku zimowego - po założeniu czapki/kominiarki problem znika. ;) Latem też mógłbym założyć pod niego czapeczkę, ale nie uznaję tego wynalazku.
Generalnie kask bardzo fajny. Wygodny. Regulacja na paskach, regulacja pokrętłem, regulacja góra-dół na potylicy dają dużo możliwości dopasowania do swoich preferencji. Może mógłby mieć nieco lepszą wentylację, ale tragedii też nie ma. Jedyny problem, jak to w Giro/Bell - po jakimś czasie rozklejają się gąbki. Patent na ten problem - lekkie podgrzanie zapalniczką miejsca rozklejenia i ściśnięcie palcami. :)

Na sezon letni zamówiłem Abus Airbreaker który pasuje mi idealnie (o dziwo!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...