Skocz do zawartości

[Tandem] pomoc


gurix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

chciałbym zakupić tandem, dla mnie i mojego 14 letniego syna (który poznaje świat za pomocą dłoni). Do tej pory jeździmy na rowerze z tzw. pałąkiem, doczepką, ale syn już jest za duży na takie coś. Przekopując internet, dzwoniąc do różnych firm niestety jest kompletny brak tandemów, a jeżeli są to niestety bardzo kiepskiej jakości.

Czy możecie polecić coś do kupna lub "kogoś", serwis, sklep, który podjąłby się zadania złożenia takiego roweru (opcji składania się trochę obawiam, bo nie mam w tym kompletnie doświadczenia) Rozmawiałem z firmą z Mielca i zrobiliby ramę do takiego roweru, ale nie wiem czy to będzie OK. Może jest ktoś na forum kto składał tandem i mógłby służyć poradą.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gurix napisał:

Rozmawiałem z firmą z Mielca i zrobiliby ramę do takiego roweru

Ja kiedyś składałem takiego tandema w robocie. Rama zamówiona w Mielcu. Jest to dość prosta rama, ale teoretycznie można zamówić wg wzrostu obu jeżdżących. Cała reszta jak do normalnego roweru. Każdy przyzwoity warsztat rowerowy ci to ogarnie. 

W Polsce rynek tandemów jest bardzo malutki. Z gotowców zadzwoń do Activa z Rudy 

Oni często sprowadzają na własną rękę tandemy. Ale jak to obecnie wygląda nie wiem.......Covid pewnie i tu zmasakrował rynek.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, gurix napisał:

 Rozmawiałem z firmą z Mielca i zrobiliby ramę do takiego roweru, ale nie wiem czy to będzie OK. Może jest ktoś na forum kto składał tandem i mógłby służyć poradą.

Wiele dobrych opinii słyszałem o Mielcu i na pewno podołaliby zrobieniu ramy dla Ciebie. Problem może być przy złożeniu roweru... brakuje części po prostu. Coraz więcej rzeczy jest wymiecionych ze sklepu i trudno dostać nawet podstawowe rzeczy takie jak łańcuchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...