Skocz do zawartości

[kierownica] kompakt lekka alu.


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje kierownicy "na wymianę" - bo Cube do roweru który kupiłem wstawił dość ciężką kierownicę (co rozumiem, to stosunkowo tani rower) ale w najmniejszej ramie jaką oferuje ten model kierownica ma osiowo szerokość w łapach 40 z rozchyleniem dolnego chwytu na 44cm... - kurde rower na pi razy oko 160-165cm i kierownica, która w rzeczywistości to "42"? (wyboru szerokości przez Cuba nie doceniam) Szerokość nie podchodzi, więc trzeba zmienić a jak zmienić to wiadomo że i wagę zgubić.

Sprawdzonej, posiadanej, dopasowanej leżącej idealnie Dedy zero100 od ręki nie ma... szukając dalej, blisko byłbym zamknięcia tematu tym: WCS EVOCURVE - no ale nie ma w ogóle "38'ek" (a takiej szukam) więc z Ritchey'a zostaje WCS LOGIC II (dostępna), Tyle że ja, tak dla siebie nie jestem przekonany, do kierownic ergo, nie leżą mi te które macałem - no ale to nie mój rower i moje gabaryty związane z wygoda kierownicy są nieporównywalne, ja mam długie paluchy i ramiona z grabiami o rozpiętości 193... ale może ktoś o drobniejszych dłoniach ma EVOCURVE albo podobną "ergo" i coś o niej napisze...

Generalnie za inną propozycje (dostępną nie za ruski rok) się nie obrażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to że Cinelli wygrywa konkurencję wagowo i jest dostępna to chyba zaczyna być numerouno.

Tak uzupełniając, bo może innym się kiedyś przyda to Deda zero 100, też jest od 360mm i waży ten rozmiar > 220 gram (ten egzemplarz który mam to właśnie 360) baaardzo sztywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...