Skocz do zawartości

[do 4000] Rockrider ST 900 s 27,5"


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chudzinki napisał:

wart jest tych pieniędzy?

Swojej ceny jest wart, ale nawet w Decu go odradzają. Poza tym zobacz co piszą na stronie 

OGRANICZENIA

Nieodpowiedni do MTB XC, All Mountain, Enduro, BMX.
Czyli jednym słowem typowy mieszczuch
 

Ps. @komandosek lubi tą markę, może on doda ze dwa zdania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie do odpowiedzi. Mi tez sie nie podoba, dla mnie to taki ekskluzywny rower komunijny. No i 3700 to relatywnie duzo do wydania, wolał bym już dołożyć do xc100s jesli chcesz fulla. Albo kupic xc100 jesli nie chcesz dokładać.

Rower nie jest jakis zły mysle ze sprawdzi sie na takich prostszych singlach, na glacensis, świeradów, góry kaczawskie bedzie super. Po prostu atrakcyjne alternatywy są niewiele droższe

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Poza tym zobacz co piszą na stronie 

To widzą wszyscy.

 

4 godziny temu, komandosek napisał:

Po prostu atrakcyjne alternatywy są niewiele droższe

Co znaczy "niewiele"?

 

4 godziny temu, komandosek napisał:

ekskluzywny rower komunijny

Nikt nie jeździ na takim komunijnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele to pojęcie względne. W przypadku xc100s 1600zl wiecej ale dostajesz za to rower bardziej zawansowany, na wielozawiasie, z lepszym napędem, lepszymi kołami etc.

Na pewno jednak i st900s ma rzeszę zadowolonych użytkowników

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Hamulce można zmienić na mocniejsze w razie czego, droppera założyć, na bezdętki przejść i po prostu jeździć. Że lakier słaby? 90% rowerów ma ten sam problem. Że jednozawias? Jest prosty, działa. Brak sztywnych osi? Nie ten budżet a poza tym 10 lat temu prawie żaden rower mtb ich nie miał i się nikt nie przejmował. Zdecydowanie wart ceny, gdybym chciał spróbować jazdy na fullu, nie chciał wydawać dużo na nówkę i nie chciałbym ryzykować kupna używki.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
25 minut temu, dominickpiekacz napisał:

Sprzedawcy w Decathlon twierdzą

Mnie powiedzieli, że w XC 100S nie ma otworu na myk-myka (jeden nawet ponoć był przy rowerze), a jak pytałem o mniejszy blat w AM 100S to powiedzieli, że muszę korbę zmienić... Takie to te sprzedawcy są w sklepach 😀.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, m0d napisał:

Wystarczy spojrzeć:

image.png.b31cbb27693e8e0ac15185496be73e71.png

Czy Ty już raz nie męczyłeś w innym temacie o sztywne osie...

Męczyłem kogoś? Jak ktoś jest zmęczony odpowiadaniem to niech nie odpowiada :) Jakiś czas temu szukałem roweru na sztywnych osiach do 5500 PLN i dzięki forum mi się to udało. Mam nadzieję, że nikt się nie zmęczył za bardzo.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Opony ROCKRIDER ALL CONDITIONS LIGHT (60 TPI) 27,5", posiadają boczne klocki, do jazdy w terenie. Szerokość 2,2" to większy komfort i lepsza przyczepność na technicznych odcinkach trasy.
Profilowane obręcze 23 mm Tubeless ready: wentyle SCHRADER, taśmy na obręcze TUBELESS, opony TUBELESS i płyn uszczelniający do dodania.

 

Takie coś mam na stronie producenta, albo jestem głupi albo nie określili czy rower ma bez dętki. Zna ktoś odpowiedz?

Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wlejesz mleko to sprawdź czy opona wskoczy i w miarę się uszczelni. Miałem przypadek z obręczą Mavic Crossmax Elite, że taśma była ale powietrze uciekało błyskawicznie. Po zdjęciu taśmy okazało się, że w miejscu gdzie obręcz jest łączona była nierówność. 😞 

Czasami taśma też jest stara i warto ją wymienić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...