Skocz do zawartości

[Dam pracę] MarkaGIANT - praca

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kasinka
      Otwarcie sezonu coraz bliżej, a my szukamy do naszej ekipy Bike Park Kasina:   PRACOWNIKA OBSŁUGI BIKE PARKU Szukamy "ogarniacza" tras rowerowych, którego zajęciem będzie m.in. dbanie o nasze trasy rowerowe.   INSTRUKTORA Jesteś instruktorem MTB/ENDURO/DOWNHILL? Pracuj z nami!   Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 534 028 778 Mail do kontaktu: biuro@bikeparkkasina.pl
    • Przez telmar571
      AKTUALNE! Sklep rowerowy w Gdańsku poszukuje osób do pracy na stanowisko:
      MECHANIK ROWEROWY / Doradca klienta

Poszukiwana energiczna osoba do pracy na stanowisku Serwisanta rowerowego, Doradcy klienta.

Wymagania:
      - znajomość branży rowerowej
      - mile widziane doświadczenie w charakterze serwisanta rowerowego
      - dyspozycyjność
      - dobra znajomość części i akcesoriów rowerowych
      - wysoka kultura osobista
      - kreatywność i samodzielność

Oferujemy:
      - przyjemną atmosferę i pracę w zgranym zespole
      - możliwość szybkiego rozwoju - szkolenia w branży
      - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
      - premie uznaniowe
      - stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w długiej perspektywie czasu
      - wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności (2500 - 3500 netto)

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas swój kontakt na maila telmar571@gmail.com 

lub

możesz przesłać CV z zamieszczeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
      moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
      do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie
      danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
    • Przez arek1987
      Witajcie,
      poszukuję roweru dla siebie: mężczyzna, 187cm, 100kg.
      Do czego?
      - jazda turystyczna - chciałbym też zamontować sakwy i nie zahaczać o nie piętami  czasami do jazdy do pracy (25km) czy w wolnych chwilach nie tylko po asfalcie, ale także po leśnych drogach (okazjonalnie), jazda także na dłuższe wycieczki - 80/100km.
      - jazda przygotowująca do triathlonu - stąd ta jazda do pracy, ale też sam start. Nie chodzi o rower startowy, tylko dopiero zaczynam przygodę z tym sportem

Da się to jakoś połączyć?

Arek
    • Przez Forummarcin
      Witam, ktoś wie, gdzie w Warszawie można przymierzyć przed kupnem kaski fullface z odpinaną szczeką, typu jak np. Bell super 3R, Uvex Jakkyl, Leatt DBX, Giro Switchblade, Met Parachute mcr itd... Dzięki Pozdrawiam Marcin 
    • Przez mpac
      Nadszedł mnie ostatnio pomysł zrealizowania krótkich, dwudniowych wypadów za miasto z noclegiem, nie przekraczających czasowo powiedzmy 48 godzin lub nieco dluzej. Takich, które możliwe są do zrealizowania w każdy weekend lub nawet wolny dzień. Idea mikrowypraw nowa nie jest, więc niczego nowego tu nie odkrywam, wszystko można znaleźć w necie lub książkach. Bardzo lubię Warszawę, tu się urodziłem i wychowałem, ale męczy mnie tempo życia tutaj i brakuje mi bardzo przebywania w okolicach bardziej dzikich. Do tej pory celowałem raczej w nieco dłuższe lub krótkie wyjazdy trekkingowe w góry, ale z racji pandemii oraz wiecznych problemów z brakiem urlopu chciałbym wyjeżdżać częściej na krócej. Niestety doświadczeń rowerowych poza jazda w mieście nie posiadam, nie jeżdżę też samochodem - w grę wchodziłby tylko transport innego rodzaju. Jeśli miejsce jest fajne, jest być może dobrym punktem startu do dłuższej wyprawy.
      Schemat można by określić w prosty sposób:
      1. Dystans - dojazd z rowerem (bus, pociąg) w jakieś fajne dzikie mniej lub bardziej miejsce, nocleg, następnego dnia powrót na rowerze lub, jeśli dystans jest spory, posiłkowanie się pociągiem również w drugą stronę. 
      2. Nocleg - gdziekolwiek gdzie jest bezpiecznie, ale poza miastem. Może być na dziko, na polu namiotowym, na terenie prywatnym za zgodą wlasciciela. Z racji jeżdżenia w góry mam wszystko, co może być potrzebne.
      3. Zaopatrzenie, posiłki - we własnym zakresie, pod chmurką bądź w dowolnym miejscu na trasie.
      4. Tempo - nieśpieszne, to nie trening tylko wypoczynek. Idea mikrowyprawy zakłada cieszenie się czasem i miejscem w którym się jest, wiec bez spiny. Fajnie byłoby mieć czas na zatrzymanie się.
      Chciałbym prześledzić przewodniki i źródła internetowe, by znaleźć możliwe opcje spełniające powyższy schemat, ale jeśli macie pomysły lub własne doświadczenia czy fajne punkty pod nocleg z dobrym dojazdem rowerem lub innym, napiszcie. Będzie to bardzo pomocne.
      Jeśli moderator czy admin uznają, że temat bardziej pasuje pod "Wyprawy rowerowe" to proszę o przeniesienie, uznałem jednak, że Mazowieckie może się sprawdzić z racji zainteresowania osób tu bywających.
  • Dodaj nową pozycję...