Skocz do zawartości

[Wybor roweru] Kross Evado 9.0?


Rekomendowane odpowiedzi

WItam Forumowiczow. Znalazlem sie tutaj poniewaz moj rower komunijny wyzional ducha po 25 latach i potrzebuje kupic nowy rower ;)

Korzystajac z okacji zakupu nowego roweru  chcialem go tez przerobic na elektryka, zeby pomogl troche przy jezdzie pod gorke, mniej wiecej takim osprzetem ( https://pl.aliexpress.com/item/32925991677.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.65af4f20ubO5I3&algo_pvid=397ad64d-74b1-4e18-811f-97046ecb20fc&algo_expid=397ad64d-74b1-4e18-811f-97046ecb20fc-2&btsid=2100bb4c16057079614301700ea075&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ )

Rower bedzie uzywany glownie na wycieczki po lesie, alfalcie oraz do jazdy po miescie. Do tej pory szukajac po internecie wywnioskowalem, ze najlepszym wyborem dla mnie bedzie rower crossowy. Zaczalem, wiec szukac wsrod rowerow crossowych i natrafilem na Krossa Evado 9.0 za 4250zl. Dla mnie rower jak rower, 4,5k to troche duzo. Dlatego wole sie zapytac expertow, ktorych nie brakuje na tym forum czy takie cos ma sens? Moze byscie doradzili jakas inna koncepcje? Jestem otwarty na wszelkie sugestie ;)

 

EDIT

Jeszcze po glowie mi chodzil Kross Inzai jako, ze bardziej jestem przekonany do sztywnego widelca, ale za nic nie jestem w stanie ocenic jakosci komponentow uzytych do Inzaja..

Krzysiek

 

Edytowane przez krzymach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić nowy rower żeby go od razu przerabiać na skuterka:icon_question: Wg mnie to nieporozumienie!

Wolałbym kupić coś w stylu Riverside, a resztę kasy zostawić ewentualnie na założenie amortyzatora.

Kupujesz, wsiadasz, jeździsz i nie martwisz się o gwarancję, a nie robić druciarstwo przy nowym sprzęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chudzinki napisał:

przerabiać na skuterka

Dobrze powiedziane, bo z tym silnikiem to nie będzie rower w świetle przepisów. Choć oczywiście nikt tego w praktyce nie sprawdzi...

3 minuty temu, krzymach napisał:

chcialem go tez przerobic na elektryka, zeby pomogl troche przy jezdzie pod gorke,

Jak trochę poćwiczysz, to jest szansa że trochę to pomoże przy jeździe pod górkę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...