Skocz do zawartości

[Sklep Jamróz Włocławek] ostrzeżenie


WojtekXD

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się podzielić informacją jak wygląda praca serwisu w sklepie rowerowym Jamróz mieszczącym się przy ulicy przedmiejskiej.

Oddałem tam na przegląd zerowy 2 tygodniowy rower Giant Trance 1 - po około 1,5 tyg dostałem informację iż przerzutka SHIMANO XT M8100  jest uszkodzona i trzeba ją wymienić za około 420 zł.  Sklep widnieje na stronie Giant jako autoryzowany punkt.  Na pytanie dlaczego mam kupować nową przerzutkę skoro rower jest właściwie nowy otrzymałem informację iż rower nie został kupiony w rowery jamróz - dlatego ten sklep nie będzie realizował naprawy gwarancyjnej ( pomimo iż kwalifikuje się do takiej )- mogę tylko kupić nową. Po kontakcie z Giant Polska i uzyskaniu informacji iż mogę reklamować rower w dowolnym autoryzowanym punkcie giant dostałem informację że i tak nie ma sensu reklamować tej przerzutki z uwagi na rysy na jej obudowie - serwis zapewnia iż shimano na 100% odrzuci ewentualną naprawę. Po kolejnym kontakcie z Giant Polska zostałem skierowany do serwisu Giant w Płocku który to serwis bez użycia żadnych części zamiennych oczyścił - nasmarował i wyregulował tą przerzutkę - poprzez serwisanta otrzymałem także informacje iż rysy na obudowie ( chyba od trawy ) nie mają nic do ewentualnej naprawy gwarancyjnej. Po zapoznaniu kierownika ze sklepu Jamróz otrzymałem stek żali jak to niedobrze zrobiłem "nie dając się oszukać w serwisie Jamróz"

Zdecydowanie nie polecam tego sklepu i serwisu - postąpili po prostu ochydnie - dodam że odbierając niesprawny rower z serwisu Jamróz zapłaciłem za tzw "pakiet brązowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kierownik sklepu M. P. oświadczył mi iż nie wiedział że autoryzowany serwis Giant - jakim sa rowery jamróz - musi podjąć się naprawy gwarancyjnej przy przeglądzie zerowym / lub jakimś innym gdyż nie czytał umowy z Giant Polska ponieważ jest długa ( 25 stron ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz im jakąś opinię w google czy na FB jeśli mają, żeby się ktoś nie naciął... Wstyd, a wręcz jakieś nieporozumienie, żeby oficjalny dystrybutor nie znał warunków gwarancji producenta. Za długa umowa...matko i córko... Wyśmiał bym gościa prosto w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten sklep. Serwis z łaski - przeplatany idiotycznymi żarcikami okrągłego kierownika - omijam szerokim łukiem. We Włocławku zamiast - ROWERY JAMRÓZ - lepiej zdecydowanie LIKE BIKE. Nie sądziłem że oprócz serwisu z łaski dochodzi próba oszustwa - bardzo niefajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdarzenie tzw gówno-burza, mam kontakt z tym sklepem od lat wraz z serwisem, nie zostawiłem tam 10T tylko więcej o conajmniej jedno zero,nie zgodze się z tymi opiniami ,gdyby nie ten sklep Rowery Jamróz w tym mieście nie byłoby gdzie kupić roweru i go naprawić,jeżeli pracownik popełnił błąd to najlepiej go zagazować a firme spalić, typowe polskie myślenie.Pewnikiem pracownik przeprosił za zaistniałą sytuacje a tu gromy z jasnego nieba, oszuści !! itp, walnijcie się w puste głowy i zacznijcie myśleć a najlepiej popytajcie o opinie ludzi ze środowisk cyklistów we Włocławku co myślą o serwisie Rowery Jamróz!!! a klubów rowerowych,triathlonowych w tym mieście jest wiele, amatorskich i profesjonalnych, więc tą gówno-burze traktuje jako chichot losu nie związane z prawdziwym profesjonalizmem sklepu Rowery - Jamróz  działającym od 20 lat !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, inigo napisał:

Dla mnie zdarzenie tzw gówno-burza, mam kontakt z tym sklepem od lat wraz z serwisem, nie zostawiłem tam 10T tylko więcej o conajmniej jedno zero,nie zgodze się z tymi opiniami ,gdyby nie ten sklep Rowery Jamróz w tym mieście nie byłoby gdzie kupić roweru i go naprawić,jeżeli pracownik popełnił błąd to najlepiej go zagazować a firme spalić, typowe polskie myślenie.Pewnikiem pracownik przeprosił za zaistniałą sytuacje a tu gromy z jasnego nieba, oszuści !! itp, walnijcie się w puste głowy i zacznijcie myśleć a najlepiej popytajcie o opinie ludzi ze środowisk cyklistów we Włocławku co myślą o serwisie Rowery Jamróz!!! a klubów rowerowych,triathlonowych w tym mieście jest wiele, amatorskich i profesjonalnych, więc tą gówno-burze traktuje jako chichot losu nie związane z prawdziwym profesjonalizmem sklepu Rowery - Jamróz  działającym od 20 lat !!!

Nie oceniam zapotrzebowania Włocławka na usługi rowerowe, nie licytuję się kto wydał więcej w rowery jamroz. Opisałem konkretną sytuację w której próbowano mnie oszukać - mam całą sytuację udokumentowaną korespondencją z Giant Polska - pracownik nie przeprosił za zaistniałą sytuację wręcz przeciwnie.

PS próbowałem się skontaktować z właścicielami w tej sprawie aby ją sprawnie wyjaśnić - niestety nie wydawali się tym zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno doszło do oszustwa 148kpk,daj człowieku spokój bo śmiech na sali bez odbioru !

Teraz, WojtekXD napisał:

Nie oceniam zapotrzebowania Włocławka na usługi rowerowe, nie licytuję się kto wydał więcej w rowery jamroz. Opisałem konkretną sytuację w której próbowano mnie oszukać - mam całą sytuację udokumentowaną korespondencją z Giant Polska - pracownik nie przeprosił za zaistniałą sytuację wręcz przeciwnie.

PS próbowałem się skontaktować z właścicielami w tej sprawie aby ją sprawnie wyjaśnić - niestety nie wydawali się tym zainteresowani.

Przy takim oszustwie i dowodach które posiadasz to nie pisz na forum tylko do Ziobry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtekXD napisał:

PS próbowałem się skontaktować z właścicielami w tej sprawie aby ją sprawnie wyjaśnić - niestety nie wydawali się tym zainteresowani.

Po prostu utnij z nimi kontakty i nie wdawaj się w dyskusje. Tak to niestety w Polsce często wygląda ten "biznes" rowerowy. Wcześniej czy później i tak znajdziesz  dobry niezależny serwis który będzie Ci robił przeglądy a w razie poważnych problemów uderzaj do Geanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...