Skocz do zawartości

[1800zł]Rower do jazdy z dzieckiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo proszę o pomoc w doborze roweru w przedziale cenowym do 1800zł. Głownie do jazdy z dzieckiem na podpiętym z tyłu krzesełkiem.

Przy okazji podpowiedzcie jaki typ roweru byłby najlepszą opcją? Myślałem o crossowym rowerze - głownie jazda po ścieżkach rowerowych i asfalcie ale po terenach leśnych również.

Mam 176cm wzrostu i wagę ok 84kg - jaką ramę powinienem kupić oraz jaki rozmiar kół aby było wygodnie schodzić z roweru z podpiętym dzieckiem na foteliku?

Jak na razie polecono mi rower Kands Maestro oraz Northtec caledon VB AC

Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Mile widziane propozycje rowerów, a jeśli ktoś ze Śląska to sklep rowerowy godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z dzieckiem, to rower trrekkingowy raczej niż crossowy.

Spokojniejsza geometria i błotniki, żeby małemu/małej na głowę spod kół nic nie leciało. 

Coś znajdziesz. Popatrz na allegro na rowerki Kands/ Lazaro . Wybierz coś z kasetą zamiast wolnobiegu. (poszukaj sobie szukajką forumową o co biega)

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mjoss87

Jakiś czas temu miałem taki sam problem. Założenia podobne jak Ty, byłem prawie zdecydowany na tego Northtec`a co podałeś.

po wizycie u chłopaków www.artex-rowery.pl wyjechałem na trekkingu z Northteca. Taki oo http://www.artex-rowery.pl/rower-northtec-bergon-vb-al-28-kolekcja-2020-p-1385.html

pozycja dużo wygodniejsza niż na crossie.

Jeżeli masz możliwość to polecam wizytę w tym sklepie. Chłopaki chętnie pomogą i doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...