Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dołączyłem kilka dni temu do grona użytkowników forum...

Może na początek kilka słów o sobie B)

Moja przygoda z rowerem przez duże R zaczęła się jak miałem 17 lat czyli nieco ponad 10 lat temu. Dył to (powiedzmy ze jest gdzieś w garażu) no-name'owy rowerek powiedzmy górski (taki standard z zapyziałego sklepu rowerowego przez małe r). Trzymał się dość dobrze jeździłem sporo (mój max to 114 km z Włodawy do Zamościa) ai zróbiłem nim trochę kilometrów (dopuki prowadziłem dzienniczek - przez pierwsze trzy-cztery lata, zgromadziło sie tego ponad 3000)

No potem poszedłem na studia i rower gnił.

Potem przyszły inne zainteresowania i rower jeszcze bardziej rdzewiał.

 

W obecnej chwili jestem z Żoną na etapie kombinowania 2 rówerków trekkingowych, bo zamierzamy w wakacje gdzieś pojechać (Słowacja może) no a sezon tuż tuż i forme trzeba budować.

Stą na temat trekkingu bedę pewnie z czasem pytał :)

 

Oj rozpisałem się :D

 

W każdym bądz razie chciałem się przywitać i pozdrowic brać rowerową

 

Pozgrawiam

Gabriel "razzel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helou :D

 

Marcin, Poznań, 17, tak naprawdę jestem początkujący mimo że przygodę z rowerami zacząłem daaawno, pierwszy był trójkołowy rowerek którym pomykałem po domu, później Wigry 3, next makrokesz na komunię i następny to znowu makrokesz :wstyd: i teraz dopiero zabieram się za to poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Jestem z Piekar Śląskich. Z rowerami mam do czynienie od dzieciństwa, z "góralami" od 1993. Swój rower sam poskladałem a jest efektem mojego zgłebiania tematu i doskonalenia umiejętności - zaczynalem od "Tecno Bike", potem był MBK z amorem i na alivio (1995), potem zmiana ramy na OLPRAN i modyfikacje osprzetu (1996 - 1998). W 1999 dorobiłem się ramki Author Traction a od 2001 śmigam i latam na Giant Warp (obecnie po 4 spawaniach wahacza "Made in Giant" założyłem wahacz z Canondale Super V Freeride 1998 i jest git!

 

Jestem "starym wyjadaczem" na innych forach internetowych a na to trafiłem zupełnie przypadkiem... :)

Mam nadzieję że miło się tu zadomowię!

 

Pozdrawiam wszystkich kręcących korbami!! :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave !!

 

przez to forum ostatecznie podjąlem decyzję o zakupie bajka :-) Zdecyowałem się na Meridę Crossway 8800, teraz czekam jak wymienią mi ramkę pod mój wzrost i będe mógł wreszcie odebrać cacko :-)

 

pozdrawiam all

 

GarbOol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avatar :) GrabOOOOOOOl (jak na Google :) ), jeżeli to ty jesteś na tej fotce to obiecuje, że wstrzymam się od komentarzy (całkiem poważnie mówie).

 

nie no jestem normalny tak naprawde..to tylko takie śmieszne foto...

 

"My jesteśmy normalni - nie będzie żadnych udziwnień" :-)

 

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zarejestrowałem się już ponad miesiac temu ale dopiero teraz znalazłem ten zapoznawczy temacik :) Mam 26 wiosen, jestem z Gdańska, chociaż od dłuższej chwili mieszkam pod Łodzią. Poważną (sic!) przygodę rowerową rozpoczynałem na komunijnym Sprincie 2 :lol: Teraz jeżdżę na czarnym GF tassie, tak więc pozdrawiam wszystkich i wielbicieli GF w szczególności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry chłopcy hardkorowcy:) płeć piękną również witam...a może przede wszystkim:D Marcin, niedługo oczko stuknie, Stolica. Forum jest wypasione i dowiedziałem się już mnóstwo madrych rzeczy szkoda tylko że po fakcie jak już kupiłem co po niektóre...no ale nieważne może mi się rower nie posypie. Pozdrawiam całą ekipę kawał genialnej roboty i żałuję że nie trafiłem tu wcześniej kiedy jeszcze mój rower wyglądał trochę inaczej...może zrobiłbym parę rzeczy inaczej. Nevermind. W każym razie mam nadzieję że będzie się serwis rozwijał czego życzę i Wam i sobie przede wszystkim:) Buuuuzi :-* (girls only) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zmodernizowałem swoją maszynę. Rower stary, ale dobry (Scott Peak z 1998). Z oryginały została tylko rama,przednie koło, kierownica, sztyca i klamki. Ślędzę od tygodnia różne strony rowerowe oraz fora dyskysyjne. Planuję właśnie sezon. Na początek Harpgan 31 :unsure:

Pozdrawiam

do zobaczenia na trasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S za dużo Krossa nie zachwalaj ,bo podpadniesz :D

 

o to mozesz byc spokojny :) zawiodlem sie na nich jak szukalem zwyklej srubki do przykrecenia przerzutek do ramy (przez to ich znienawidzilem :lol:) ogolnie wydaje mi sie ze te ich rowery to sie naadaja do .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...