Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nowy na tym forum jestem, to trzeba sie przywitac :P Tak wiec witam wszystkich :)

 

Przy okazji moze krociotka prezentacja, ale taka bardzo krociotka. Jestem z Wroclawia, mam 20.. no... prawie 21 lat (prawie robi wielka roznice :) ).

Z rowerem stycznosc od jakichs hmm.. 8 lat, z czego od okolo 5 baardzo duza. Przynajmniej na tyle na ile moj sprzet pozwala, a do mlodych to on nie nalezy. Chociaz w sumie to ze oryginalu zostala tylko stara rama Scotta.. ale taka z ktora mozna skoczyc do rzeki i sie utopic (ciezar).

 

pozdrawiam wszystkich roweromaniakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja już od dłuższego czasu zaglądam na to forum, ale dopiero niedawno się zarejestrowałem i zaszczytem jest dla mnie znajdować się wśród tak szacownego grona, które imponuje mi nie tylko wiedzą ale także miłością do swoich „dwóch kółek”, ale dość tych pochlebstw bo pomyślicie ze się podlizuje ;)... Notabene na forum dowiedziałem się bardzo wiele o roweruch i dzięki niemu moja wiedza z tego zakresu jest coraz większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde!! Odrazu soooory!! bo kurde od czwartku jestem na foru a jeszcze sie nie przywitalem:) No to teraz oficjalnie Siemanizacjaaa!! :) a na poczatku sie nie przywitalem bo jeszcze troche zagubiony jestem i niewiem co i jak:) musze sie dotrzec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...