Skocz do zawartości

[Przyczepka] Thule Cab 2 vs. Croozer Kid Plus 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam przyczepki dla dwóch chłopców. Zależy mi aby przyczepka była jak największa, aby chłopaki podróżowali jak najwygodniej. Rozważam Thule Cab 2 lub Croozer Kid Plus 2. Chciałbym prosić zorientowany w temacie o opinię, w której z tych przyczepek chłopaki będą mieli więcej miejsca i która z nich będzie wygodniejsza (amortyzacja)? Z porównania wymiarów Crooser wychodzi szerszy lecz niższy (wysokość siedziska). Pytanie jak ma się to w rzeczywistości?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zależy jakie. Biorąc po uwagę te, które mnie interesują to 1/3 roweru ale nie to jest przedmiotem dyskusji. Problem polega na tym, że z uwagi na sytuację nie można się nigdzie do tych przyczepek przymierzyć. Gdyby nawet było można to raczej bym się nie zdecydował. Dlatego potrzebuje informacji od kogoś kto jest wstanie określić, która przyczepka oferuje więcej miejsca. Nie jest dla mnie ważny znaczek a to co dla każdego zdrowego - stosunek :)
Stosunek tego co się dostaje do tego co się płaci. Na rowerze spędzam sporo czasu i bardzo zależy mi na tym aby moje pociechy miały możliwie wygodnie i bezpiecznie. Myślę, że dobrą przyczepkę bez problemu sprzedam dalej jak przyjdzie na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wspomnę że przyczepka mocno ograniczy teren waszej aktywności, a skoro pieniądze nie są problemem to dwa dziecięce emtb załatwią Twój problem. I fun będzie na zupełnie innym poziomie.
Chyba że są jakieś niepełnosprawności wtedy inna bajka.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerki już są. Jednak chłopaki uczą się dopiero jeździć (2 i 3,5 roku). Zanim opanują na tyle rowery aby wybrać się na większą wyprawę jeszcze trochę minie. Do tej pory woziłem ich w foteliku. Problem taki, że trzeba było wozić ich na zmianę. Nie chcę już więcej widzieć smutnej miny jednego z nich, który musi czekać na swoją kolej. Poza tym nic nie zastąpi wycieczki, w której całą rodzina może wziąć udział. 
W swoim otoczeniu (WPN, Zielonka, Puszcza Notecka) jest niewiele miejsc gdzie nie udałoby mi się wjechać z przyczepką. A na "konkrety" wybieram się póki co sam na trochę innym sprzęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatecznie kupiłem dwa rowerki, które się bardzo dobrze przyjęły. Przyczepka będzie wynajmowana w razie potrzeby. 
Nie mniej jednak gdybym miał kupić celowałbym w używaną Thule Cab 2. Ceny są rozsądne i zdecydowana większość oferowanych przyczepek jest w b. dobrym stanie. 

Thule na pewno ma hamak. Crooser pewnie też ale pewności nie mam - nie sprawdzałem przyczepek pod tym względem. 
Poważnie zastanowiłbym się jednak nad wożeniem noworodka, nawet w hamaku. Lepiej pozwolić pociesze podrosnąć i ze spokojem wybrać się na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...